2022’de En İyi 12 Android Video Oynatıcı Uygulaması

Tüm Oyuncular videoları oynatabilen ve videoları akıllı TV gibi daha büyük ekranlara yayınlayabilen harika bir uygulamadır. AllCast’i Roku, Chromecast, Xbox 360, Xbox One ve DLNA’yı destekleyen akış çubukları gibi diğer cihazlarla da kullanabilirsiniz. Yerel depolamadaki dosyalara erişebilir veya Dropbox gibi bir bulut hizmetinden video akışı yapabilirsiniz. Görüntüler ve müzik dosyaları gibi diğer medya türlerini görüntülemek […]

2022’de En İyi 12 Android Video Oynatıcı Uygulaması

Tüm Oyuncular videoları oynatabilen ve videoları akıllı TV gibi daha büyük ekranlara yayınlayabilen harika bir uygulamadır. AllCast’i Roku, Chromecast, Xbox 360, Xbox One ve DLNA’yı destekleyen akış çubukları gibi diğer cihazlarla da kullanabilirsiniz.

Yerel depolamadaki dosyalara erişebilir veya Dropbox gibi bir bulut hizmetinden video akışı yapabilirsiniz. Görüntüler ve müzik dosyaları gibi diğer medya türlerini görüntülemek için videoya ek olarak AllCast’ı kullanabilirsiniz. Ailenizle birlikte geniş bir ekranda hem resim hem de video içeren eksiksiz bir albümü görüntülemek istediğinizde bu harikadır.

AllCast ile ilgili sorun, ücretsiz sürümün beş dakikalık bir içerik sınırıyla gelmesidir. Videolarınız genellikle beşten uzunsa, premium sürüme geçmek veya başka bir uygulama kullanmak zorunda kalacaksınız. Ancak, işinize yarayan bir uygulama için ödeme yapmaya açıksanız AllCast’i deneyin. Uygulamayı beğendiyseniz, beş dakikalık sınırı kaldırmak için premium sürüme geçin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow