2022’de En İyi Kara Cuma oyun fırsatları: İngiltere’de Nintendo Switch, PS5, Xbox Series X ve daha fazlası

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. Bu içerik başlangıçta Mashable’da ABD’li bir izleyici kitlesi için göründü ve İngiltere’deki izleyici kitlesi için uyarlandı. EN İYİ AKSESUAR FIRSATLARI Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam edin EN İYİ PAKET İNDİRİMLERİ Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam edin EN …

2022’de En İyi Kara Cuma oyun fırsatları: İngiltere’de Nintendo Switch, PS5, Xbox Series X ve daha fazlası


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

Bu içerik başlangıçta Mashable’da ABD’li bir izleyici kitlesi için göründü ve İngiltere’deki izleyici kitlesi için uyarlandı.

EN İYİ AKSESUAR FIRSATLARI

Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam edin

EN İYİ PAKET İNDİRİMLERİ

Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam edin

EN İYİ LAPTOP FIRSATLARI

Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam edin

EN İYİ İZLEME FIRSATLARI

Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam edin

EN İYİ ABONELİK FIRSATLARI

Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam edin

EN İYİ VİDEO OYUN FIRSATLARI

Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam edin


Oyun oynamak pahalı bir hobidir. Bir konsol, masaüstü veya dizüstü bilgisayar satın aldıktan ve ardından gerekli tüm oyun ve aksesuarları stokladıktan sonra paranız kaldığı için şanslısınız. Her şey bir araya geliyor, bu nedenle oyun temellerinde en iyi fırsatları bulmak için elinizden gelen her şeyi yapmalısınız. Her yıl konsollarda, oyunlarda, kulaklıklarda, kontrol cihazlarında ve daha fazlasında tasarruf etmek için birçok fırsat var, ancak Kara Cuma’ya hiçbir şey gelmiyor.

Kara Cuma (ve Siber Pazartesi) oyun fırsatlarıyla ünlüdür, bu nedenle oyun tutkunuzu şımartmak ve aynı zamanda biraz para biriktirmek istiyorsanız, bu indirimler başlamak için iyi bir yerdir.

Kara Cuma nedir?

Kara Cuma ABD’de başladı, ancak İngiltere’de her yıl daha fazla önem kazanıyor gibi görünüyor.

1950’lerden bu yana, ABD’deki mağazalar, Noel alışveriş sezonunu başlatmak için Şükran Günü’nden sonraki gün etkileyici fırsatlar sunuyor. 2013’te Asda, göletin bu tarafında Kara Cuma indirimi yaptı ve çok çeşitli mallar için fırsatlar sundu. Diğer perakendeciler, ertesi yıl Kara Cuma çoğunluğuna atladı ve gerisi tarih oldu.

Konseptin Birleşik Krallık’ta henüz emekleme döneminde olduğu 2013’te topluca 435 milyon £ harcadık. Bugünlerde milyarlar harcıyoruz – Avrupa’daki en yüksek toplam. Kara Cuma, birkaç yıl öncesine kıyasla açıkça çok farklı bir canavar ve bu eğilim 2022’de de devam edecek.

2022’de Kara Cuma ne zaman?

Kara Cuma bu yıl 25 Kasım’a denk gelse de, perakendeciler anlaşmalarını çok daha erken dağıtmaya başlayacak. Kara Cuma gerçekten Ekim ortasından Aralık ayına kadar sürer.

Kara Cuma ve Siber Pazartesi – fark nedir?

Kara Cuma’da çok fazla puan almak, bir zamanlar mağaza açılırken gecenin bir yarısında bir perakendecide kamp yapmak anlamına geliyordu. Ancak çevrimiçi alışveriş ana akım haline geldiğinde, çevrimiçi perakendeciler Kara Cuma pastasından bir parça istediler. Siber Pazartesi 2000’li yılların başında, alışverişlerini yapmak için mümkün olan en iyi internet bağlantısını isteyen insanlar sayesinde doğdu. O zamanlar ofis bilgisayarları, ev kurulumlarından daha iyi geniş banda sahipti ve bu da insanların tüm çevrimiçi alışverişlerini yapmak için Pazartesi günü işe kadar beklemelerine neden oluyordu. 2005’te NRF, Siber Pazartesi terimini kullanmaya başladı ve o zamandan beri çevrimiçi alışveriş yapıyoruz.

Geçen yılki Kara Cuma ve Siber Pazartesi satışları, yüz yüze alışveriş gerçekten bir şey olmadığı için etkili bir şekilde bir araya geldi. Neredeyse kesinlikle bu yıl tekrarını göreceğiz.

2022’de hangi oyun fırsatlarını göreceğiz?

Herkesin bilmek istediği tek şey Xbox Series X stokudur.(yeni bir sekmede açılır) ve PS5(yeni bir sekmede açılır). Yeni nesil konsollarda herhangi bir anlaşma sözü vermiyoruz, ama asla bilemezsiniz. Yeni nesil konsollar için aksesuarlarla ilgili fırsatlar bulma şansınız daha yüksek, bu nedenle kontrolörlere ve kulaklıklara göz atmaya değer olabilir.

Tüm önde gelen oyun perakendecileri, yığılmış paketlerden yeni sürümlere kadar her şey için tekliflerle Kasım ayının başından itibaren (hatta daha erken) indirimler yapmaya başlar. Peki oyuncular 2022’de Kara Cuma ve Siber Pazartesi’den ne bekleyebilir? Amazon, Currys ve Argos gibi şirketlerin etkileyici oyun anlaşmaları yayınlama geçmişi var, ancak bu sadece bu adamlar değil. Hemen hemen her oyun satıcısı bu yoğun alışveriş sezonunda büyük tasarruflar sunacaktır, bu nedenle bir satıcıdan aradığınızı göremiyorsanız, sakin olun ve bir sonrakine geçin. Tekrar ediyoruz: panik yapmayın.

PS5 ve Xbox Series X, Kara Cuma ve Siber Pazartesi boyunca paket anlaşmalarında yer alabilir ve yılın bu zamanında her zaman indirimli Nintendo Anahtarları paketleri görürüz. Bu fırsatlar bu dönemde her zaman popülerdir ve 2022’de hiçbir şeyin değişmesini beklemiyoruz. Ayrıca, bunun sizin için daha uygun olup olmadığını düşünmeniz gereken Nintendo Switch Lite da var.

Yeni oyunların şu anda yarı fiyatına düştüğü biliniyor, bu nedenle piyasaya sürüldüğünde bir şey alma dürtüsüne direnirseniz, Kasım ayında çok şey kazanabilirsiniz.

2022’de en iyi oyun fırsatlarını nerede bulabilirsiniz?

Bir konsola, oyuna veya aksesuara yatırım yapmak istiyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken en iyi perakendeciler, beklediğiniz isimlerdir. Burada büyük bir sürpriz yok, ancak Kara Cuma boyunca en iyi fırsatlar için bakmanız gereken isimler şunlar:

  • Amazon(yeni bir sekmede açılır) — Bu devasa çevrimiçi perakendeci, Kara Cuma ve Siber Pazartesi günleri her zaman gözdedir ve konu oyun anlaşmaları olduğunda muhtemelen ilk seçeneğiniz bu olmalıdır. Sitede kesinlikle her şeyi bulabilirsiniz ve Amazon Oyun Mağazası en iyi fırsatları bulma sürecini basitleştirir.

  • Argolar(yeni bir sekmede açılır) — Muhtemelen Amazon ve Currys’in sunacağı çeşitli fırsatlara sahip olmayacaksınız, ancak genellikle Argos’ta değerli taşlar bulabilirsiniz. Nintendo Switch ve aksesuarlarıyla ilgili fırsatlar arıyorsanız, Argos’u yakından takip etmenizi öneririz.

  • CD Anahtarları(yeni bir sekmede açılır) — Burası normalde Xbox Game Pass ve PlayStation Plus üyelikleri gibi oyun abonelikleriyle ilgili fırsatları bulmak için en iyi yerdir. Bu yıl için herhangi bir söz veremiyoruz, ancak CD Keys sizi Noel tatillerinde meşgul edecek bazı iyi anlaşmaları bırakmasaydı şok olurduk.

  • Curry’nin Bilgisayar Dünyası(yeni bir sekmede açılır) — Currys PC World, konu oyun anlaşmaları olduğunda normalde Amazon’a gerçek bir rekabet sunar ve 2021’de konsollarda çok çeşitli fırsatlar sunar. 2022’de de aynısını bekliyoruz, bu nedenle Currys ve diğer ikisi arasındaki fiyatları karşılaştırmaya her zaman değer. yılın bu zamanında diğer önde gelen perakendeciler.

  • oyun(yeni bir sekmede açılır) — 2021’de Game’den çok sayıda harika indirim gördük ve muhtemelen 2022’de çok daha fazlası olacak. Game’in en iyi fırsatları genellikle paketler olma eğilimindedir ve yeni nesil sürümlerle çoğu perakendeci eski stokları temizlemek isteyecektir.

  • John Lewis(yeni bir sekmede açılır) — Bu, oyun fırsatları bulmak için en bariz yer gibi görünmeyebilir, ancak konsollar, kontrolörler, oyunlar ve daha pek çok konuda her zaman dikkate alınması gereken birçok teklif vardır. Ayrıca çok sayıda dizüstü bilgisayarın sunulduğu sanal gerçeklik ve PC oyun ürünleriyle ilgili fırsatlar bulmak için de iyi bir yerdir.

Başka yerlerde kesinlikle bir sürü anlaşma olacak, ancak bu sitelere öncelik vererek kendinize çok zaman ve enerji kazandıracaksınız.

2021’deki en iyi oyun fırsatları nelerdi?

Geçen yıl Xbox One, PS4 ve Nintendo Switch paket fırsatları, tasarruf etmek için en iyi fırsatları sundu. Yeni nesil sürümlerle, perakendeciler eski stokları temizlemeye çalışırken, bu yıl paket anlaşmalarında büyük bir artış görmek bizi şaşırtmaz. Bu, 2022’de önceki nesil oyun ve konsolları daha ucuza stoklayabilmeniz gerektiği anlamına geliyor.

Amazon, PS Plus’ta indirimli fiyatlar sundu(yeni bir sekmede açılır) oyunların yıllık üyelikleri ve fiziksel sürümleri ve Argos, PS4 ve Xbox One paketlerinin fiyatını düşürdü. Currys ve John Lewis, PS VR paketlerinde, oyun dizüstü bilgisayarlarında ve oyun kulaklıklarında yapılan tasarrufların yanı sıra paketler için de fırsatlar sundu.

Bu yıl ne olacağını tam olarak tahmin edemiyoruz, ancak en iyi oyun fırsatlarını takip etmek istiyorsanız bu sayfayı favorilerinize eklemelisiniz. Kara Cuma boyunca size en iyi fırsatları sunacağız, böylece dilek listenizdeki her şeyde en büyük indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow