2022’de En İyi Kara Cuma TV fırsatları: İngiltere’de Samsung, Philips, LG ve daha fazlası

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. Bu içerik başlangıçta Mashable’da ABD’li bir izleyici kitlesi için göründü ve İngiltere’deki izleyici kitlesi için uyarlandı. EN İYİ Çello TV FIRSATLARI Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam edin EN İYİ HISENSE TV FIRSATLARI Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam …

2022’de En İyi Kara Cuma TV fırsatları: İngiltere’de Samsung, Philips, LG ve daha fazlası


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

Bu içerik başlangıçta Mashable’da ABD’li bir izleyici kitlesi için göründü ve İngiltere’deki izleyici kitlesi için uyarlandı.

EN İYİ Çello TV FIRSATLARI

Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam edin

EN İYİ HISENSE TV FIRSATLARI

Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam edin

EN İYİ JVC FIRE TV FIRSATLARI

Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam edin

EN İYİ LG TV FIRSATLARI

Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam edin

EN İYİ PANASONIC TV FIRSATLARI

Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam edin

EN İYİ SAMSUNG TV FIRSATLARI

Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam edin

EN İYİ SONY BRAVIA TV FIRSATLARI

Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam edin

EN İYİ TCL TV FIRSATLARI

Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam edin


TV fırsatları, büyük alışveriş etkinlikleri sırasında insanları her zaman heyecanlandırır ve bunun nedeni, genellikle Samsung, LG, Philips, Sony Bravia ve daha fazlası gibi markaların en büyük ve en iyi setlerinde büyük indirimler bulabilmenizdir. Başbakan Günü’nde ve Noel’de çok sayıda iyi TV fırsatı var, ancak Kara Cuma’ya hiçbir şey yaklaşmaz.

Kara Cuma (ve Siber Pazartesi) etkileyici TV fırsatlarıyla ünlüdür, bu nedenle yükseltme yapmak istiyorsanız, bu satışlar başlamak için iyi bir yerdir.

Kara Cuma nedir?

Kara Cuma ABD’de başladı, ancak İngiltere’de her yıl daha fazla önem kazanıyor gibi görünüyor.

1950’lerden bu yana, ABD’deki mağazalar, Noel alışveriş sezonunu başlatmak için Şükran Günü’nden sonraki gün etkileyici fırsatlar sunuyor. 2013’te Asda, göletin bu tarafında Kara Cuma indirimi yaptı ve çok çeşitli mallar için fırsatlar sundu. Diğer perakendeciler, ertesi yıl Kara Cuma çoğunluğuna atladı ve gerisi tarih oldu.

Konseptin Birleşik Krallık’ta henüz emekleme döneminde olduğu 2013’te topluca 435 milyon £ harcadık. Bugünlerde milyarlar harcıyoruz – Avrupa’daki en yüksek toplam. Kara Cuma, birkaç yıl öncesine kıyasla açıkça çok farklı bir canavar ve bu eğilim 2022’de de devam edecek.

2022’de Kara Cuma ne zaman?

Kara Cuma bu yıl 25 Kasım’a denk gelse de, perakendeciler anlaşmalarını çok daha erken dağıtmaya başlayacak. Kara Cuma gerçekten Ekim ortasından Aralık ayına kadar sürer.

Kara Cuma ve Siber Pazartesi – fark nedir?

Kara Cuma’da çok fazla puan almak, bir zamanlar mağaza açılırken gecenin bir yarısında bir perakendecide kamp yapmak anlamına geliyordu. Ancak çevrimiçi alışveriş ana akım haline geldiğinde, çevrimiçi perakendeciler Kara Cuma pastasından bir parça istediler. Siber Pazartesi 2000’li yılların başında, alışverişlerini yapmak için mümkün olan en iyi internet bağlantısını isteyen insanlar sayesinde doğdu. O zamanlar ofis bilgisayarları, ev kurulumlarından daha iyi geniş banda sahipti ve bu da insanların tüm çevrimiçi alışverişlerini yapmak için Pazartesi günü işe kadar beklemelerine neden oluyordu. 2005’te NRF, Siber Pazartesi terimini kullanmaya başladı ve o zamandan beri çevrimiçi alışveriş yapıyoruz.

Geçen yılki Kara Cuma ve Siber Pazartesi satışları, yüz yüze alışveriş gerçekten bir şey olmadığı için etkili bir şekilde bir araya geldi. Neredeyse kesinlikle bu yıl tekrarını göreceğiz.

2022’de hangi TV fırsatlarını göreceğiz?

Herkes TV fırsatlarından heyecan duyar ve bunun nedeni bir grup önde gelen perakendecinin en popüler markaların hepsinde büyük indirimler sunma eğiliminde olmasıdır. Sony Bravia, Hisense, LG ve daha birçok en iyi markanın televizyonlarında büyük fırsatlar bekliyoruz. Küçük ekranlarda, devasa 8K modellerinde ve aradaki her şeyde fırsatlar bulabilmelisiniz. Yani aradığınız ne olursa olsun, Kara Cuma’da sizin için bir şeyler olmalı.

Tüm önde gelen teknoloji perakendecileri, Kasım ayının başından (veya daha erken) itibaren indirim yapmaya başlar. Amazon, Currys ve Argos gibi şirketlerin etkileyici TV anlaşmaları yayınlama geçmişi var, ancak sadece bu perakendeciler değil. Hemen hemen her site, bu yoğun alışveriş sezonunda bazı büyük tasarruflar sunacaktır, bu nedenle, aradığınızı bir perakendeciden göremiyorsanız, sakin olun ve bir sonrakine geçin. Bu yoğun alışveriş sezonunda sabır çok önemlidir.

4K ve 8K TV’ler muhtemelen Kara Cuma ve Siber Pazartesi boyunca birçok fırsatta yer alacak ve Amazon’da zaten çok sayıda indirimli TV gördük.

2022’de en iyi TV fırsatlarını nerede bulabilirsiniz?

Bir TV’ye yatırım yapmak istiyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken en iyi perakendeciler, beklediğiniz isimlerdir. Burada büyük bir sürpriz yok, ancak Kara Cuma boyunca en iyi fırsatlar için göz atmanız gereken perakendeciler bunlar:

  • Amazon(yeni bir sekmede açılır) — Bu devasa çevrimiçi perakendeci, Kara Cuma ve Siber Pazartesi günlerinde her zaman bir hitdir ve TV anlaşmaları söz konusu olduğunda muhtemelen ilk seçeneğiniz olmalıdır. Philips Ambilight ve Samsung 8K TV’ler gibi popüler modeller de dahil olmak üzere sitede kesinlikle her şeyi bulabilirsiniz.

  • Argolar(yeni bir sekmede açılır) – Amazon ve Currys gibi markaların sunacağı çeşitli fırsatlara sahip olmayacaksınız, ancak genellikle Argos’ta küçük değerli taşlar bulabilirsiniz. Daha küçük setler için fırsatlar arıyorsanız Argos’u yakından takip etmenizi öneririz.

  • Köriler(yeni bir sekmede açılır) — Currys PC World, TV anlaşmaları söz konusu olduğunda Amazon’a gerçek bir rekabet sunuyor ve 2022’de başka bir savaş bekliyoruz. Toshiba, Panasonic ve TCL dahil olmak üzere en büyük markaların hepsinde birçok fırsat bulabilmeniz gerekir.

  • John Lewis(yeni bir sekmede açılır) — Bu, TV fırsatlarını bulmak için en bariz yer gibi görünmeyebilir, ancak her zaman en iyi markalarda dikkate alınacak çok sayıda teklif vardır. Ayrıca, John Lewis, söz konusu garantiler olduğunda normalde en iyi perakendecilerden biridir ve bu Kara Cuma’da büyük harcamalar yapıyorsanız kullanışlıdır.

Başka yerlerde kesinlikle bir sürü anlaşma olacak, ancak bu sitelere öncelik vererek kendinize çok zaman ve enerji kazandıracaksınız.

2021’deki en iyi TV fırsatları nelerdi?

Geçen yıl, en popüler TV markalarının tümünde Kara Cuma ve Siber Pazartesi’de ciddi ciddi indirimlerle fırsatlar gördük. 2022’de benzer bir şey için umutluyuz ve erken işaretler iyi.

Geçen yıl 4K TV’lerde çokça gördüğümüz bir şeydi ve 2022’de daha fazlasını görmeyi umuyoruz. Bir kez daha en büyük isimlerin büyük indirimli 4K TV’lerini alabileceksiniz. 8K TV’lerde pek görmediğimiz bir şeydi, ancak bu 2022’de değişebilir. Yeni nesil konsollara uyum sağlamak isteyen çok sayıda müşteri olacak, bu nedenle 8K teknolojisi Kara Cuma için istek listelerinin başında gelebilir .

Bu yıl ne olacağını tam olarak tahmin edemiyoruz, ancak en iyi TV fırsatlarını takip etmek istiyorsanız bu sayfayı favorilerinize eklemelisiniz. Kara Cuma boyunca size en iyi fırsatları sunacağız, böylece dilek listenizdeki her şeyde en büyük indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Teknory