26 Ekim itibariyle en iyi Apple Watch fırsatları

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. GÜNCELLEME: 26 Ekim 2022, 11:45 EDT Bu yayını, Black Friday satışlarının başlangıcında Apple Watch’larda en son fiyatlandırmayı ve kullanılabilirliği yansıtacak şekilde güncelledik. İlk nesil Apple Watch’ın insanların bileklerini süslemeye başlamasının üzerinden yedi yıldan fazla zaman geçti. O zaman, Apple giyilebilir, boyut ve güç ve doğal olarak Apple […]

26 Ekim itibariyle en iyi Apple Watch fırsatları


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

GÜNCELLEME: 26 Ekim 2022, 11:45 EDT Bu yayını, Black Friday satışlarının başlangıcında Apple Watch’larda en son fiyatlandırmayı ve kullanılabilirliği yansıtacak şekilde güncelledik.


İlk nesil Apple Watch’ın insanların bileklerini süslemeye başlamasının üzerinden yedi yıldan fazla zaman geçti. O zaman, Apple giyilebilir, boyut ve güç ve doğal olarak Apple olduğu için fiyat açısından gelişti. Bileğinize sarılmış bir fitness takipçisi, telefonunuzun bir uzantısı ve dünyanın tüm kolaylıklarını (veya en azından alıştığınızdan birkaç tane daha fazlasını) sahip olma fikrini seviyorsanız, ancak bombalama yapmıyorsanız maksimum nakit miktarını dışarı, doğru yere geldiniz. Her hafta dikkatli olacağız (çok mu fazla?) ve bu gönderiyi internetteki en iyi Apple Watch fırsatlarıyla güncelleyeceğiz.

Apple Watch Series 8 fırsatları

neden beğeniyoruz

Series 8 daha geçen ay duyurulmuştu ve geçen hafta Amazon’un Prime Day 2’sinde 50$ düştüğünü gördük. Süper tasarruflar gitti (şimdilik), bu yüzden mümkün olan en fazla parayı biriktirmek istiyorsanız, Kara Cuma’ya kadar beklemenizi tavsiye ederim.

Ancak Kara Cuma’nın kaosundan kaçınmak istiyorsanız, yeni sıcaklık sensörleri ve kaza yaptığınızı algılayabilen sensörlere sahip bu saatte yine de küçük bir miktar para biriktirebilirsiniz. Şu anda Series 7 kullanıyorsanız, işlem hızlarında, pil ömründe ve Apple Watch deneyiminin hemen hemen her bölümünde temelde hiçbir fark yoktur.

Daha fazla Apple Watch Series 8 fırsatı

Apple Watch Series 7 fırsatları

neden beğeniyoruz

45mm Series 7 Apple Watch, tüm zamanların en düşük seviyesi olan 309 dolara geri döndü. 41 mm’lik muadili MSRP’nin altında belirlenen bir fiyat için her zaman açık olan büyük bir ekran, birçok sağlık özelliği, mükemmel dayanıklılık ve hızlı şarj ile bu anlaşmayı yenmek zor. Hem Walmart hem de Best Buy’da saat indirimde, ancak yazının yazıldığı sırada Walmart, düşük fiyata daha fazla renk seçeneğine sahip.

Diğer Seri 7 fırsatları

Apple Watch SE fırsatları

neden beğeniyoruz

Evet, tam 10 $ indirim bile değil, ancak fiyat düşüşü ne olursa olsun bir Apple Watch’un ilk satışı dikkate değer. Ve bu saat yepyeni, bu yüzden onu alacağız. 2020 SE’den yükseltilmiş olan bu saat, yeniden tasarlanmış bir arka kasaya, çarpışma algılamaya ve yepyeni Seri 8’de bulunan aynı S8 çipine sahiptir. Dikkat edin: Sizin gibi bir EKG sensörü veya kan oksijen sensörü ile gelmiyor. 7, 8 veya Ultra Serisinde bulabilirsiniz.

Daha fazla Apple Watch SE fırsatı:

SE (İkinci nesil)

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow