28 Ekim itibariyle en iyi VPN fırsatları: NordVPN, ExpressVPN, Proton VPN ve daha fazlası

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. GÜNCELLEME: 28 Ekim 2022, 11:00 EDT Bu hikaye güncellendi. Sanal özel ağ (VPN) kullanmak, ister yurtdışında film akışı yapmaya, torrent yapmaya, coğrafi kısıtlamaları atlamaya veya yalnızca göz atmaya çalışıyor olun, çevrimiçi verilerinizi korumanın ve web’de anonim kalmanın en iyi yollarından biridir. Çoğu sağlayıcının planı ayda 2 ila […]

28 Ekim itibariyle en iyi VPN fırsatları: NordVPN, ExpressVPN, Proton VPN ve daha fazlası


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

GÜNCELLEME: 28 Ekim 2022, 11:00 EDT Bu hikaye güncellendi.

Sanal özel ağ (VPN) kullanmak, ister yurtdışında film akışı yapmaya, torrent yapmaya, coğrafi kısıtlamaları atlamaya veya yalnızca göz atmaya çalışıyor olun, çevrimiçi verilerinizi korumanın ve web’de anonim kalmanın en iyi yollarından biridir. Çoğu sağlayıcının planı ayda 2 ila 12 ABD Doları arasında bir maliyete sahiptir, ancak birçok müşteri, ilk döneminizden sonra fırlayan indirimli tanıtım fiyatlarıyla müşterileri cezbeder. Kısa ve uzun vadede bütçenize uygun bir plana kilitlenmenize yardımcı olmak için, kişisel olarak test ettiğimiz tüm VPN’lerdeki en iyi fırsatların haftalık bir özetini derliyoruz. Aşağıda, 28 Ekim itibariyle en iyi seçimlerimize göz atabilirsiniz.

ExpressVPN — 15 aylık planda %49 tasarruf edin

ExpressVPN hakkındaki tam incelememizi okuyun.

Güvenilir bir sunucu ağı, kullanıcı dostu bir uygulama, veri korumasına güçlü bir bağlılık ve gizlilik odaklı İngiliz Virgin Adaları’ndaki bir genel merkez, ExpressVPN’i piyasadaki en sevdiğimiz tam özellikli VPN haline getiriyor. Aynı zamanda piyasadaki en pahalı VPN’lerden biridir, bu yüzden Haziran ayının başından beri devam eden bir promosyondan yararlanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz: 15 aylık plan Sadece $6.67/ay, standart 12,95 $/ay oranından %49 indirimli. (Bonus: Satın alma işleminiz 30 günlük para iade garantisi kapsamındadır ve Backblaze’den bir yıllık sınırsız bulut yedeklemesi ile birlikte gelir(yeni bir sekmede açılır) — bu kendi başına 7$/aylık bir değerdir.) İlk dönem dolduktan sonra 8.32$/aylık yıllık plana geçersiniz. Bitcoin kabul edilir.

NordVPN hakkındaki tam incelememizi okuyun.

Uzman kullanıcılar, çift şifreleme gibi sağlam güvenlik özellikleri sunan İngiliz Virgin Adaları merkezli bir başka endüstri devi olan NordVPN’e kaydolmayı iki kez düşünmemelidir.(yeni bir sekmede açılır)karışık sunucular(yeni bir sekmede açılır)karanlık web izleme(yeni bir sekmede açılır)kötü amaçlı yazılım koruması, reklam ve izleyici engelleyiciler ve VPN Üzerinden Soğanile VPN bağlantınızı birleştiren bir araç. Tor ağı ekstra bir gizlilik katmanı için. Altı haftalık Kara Cuma indirimini 18 Ekim’de başlattı ve kullanıcılara 27 aylık bir Standart planı yakalamaları için nadir bir fırsat verdi.(yeni bir sekmede açılır) sadece 2,99$/ay 30 Kasım’a kadar. Bu, her zamanki 11,99 $/ay fiyatından (30 günlük para iade garantisi ile korunmaktadır) %75 indirim ve tüm yılın en iyi fırsatlarından biridir. Bitcoin, Ethereum ve XRP kabul edilir.

İsteğe bağlı yükseltmeler şunları içerir:

ProtonVPN hakkındaki tam incelememizi okuyun.

İsviçre merkezli Proton VPN, açık kaynaklı uygulamalar ve biyometrik erişim gerektiren bir veri merkezinde depolanan kritik altyapı ile gizlilik sorunları için başka bir harika seçimdir. Artı planını öneriyoruz(yeni bir sekmede açılır)sunucu ağına, akış hizmetine ve P2P desteğine, reklam/izleyici/kötü amaçlı yazılım korumasına ve VPN üzerinden Tor’a tam erişim sağlar(yeni bir sekmede açılır) Tor ağı üzerinden trafiği tek bir tıklamayla yönlendirmenizi sağlayan araç. Aylık abonelikler 9,99 ABD dolarıdır, ancak %50 tasarruf edersiniz ve yalnızca ödeme yaparsınız 4,99$/ay iki yıl taahhüt ederseniz (30 günlük para iade garantisi ile). Bitcoin kabul edilir.(yeni bir sekmede açılır)

CyberGhost VPN hakkındaki tam incelememizi okuyun.

Romanya merkezli bu sağlayıcı, tutarlı bağlantıları sürdürmek için akış, oyun ve P2P için optimize edilmiş özel sunucularla, şimdiye kadar gördüğümüz en büyük, en küresel çeşitliliğe sahip ağ olduğunu iddia ediyor. 31 Ekim’e kadar yeni müşterilerin 28 aylık bir plana kaydolabileceği bir Cadılar Bayramı indirimine ev sahipliği yapıyor(yeni bir sekmede açılır) Sadece 2,03$/ayveya standart aylık ücreti olan 12,99$’dan %84 indirim. (Aboneliğiniz, ilk dönem sona erdikten sonra yıllık 4,75 ABD doları tutarında bir plan olarak yenilenecektir, bu hala korkunç değildir.) CyberGhost’un tüm çok yıllı planları gibi, 45 günlük para iade garantisi ve ücretsiz erişim ile birlikte gelir. Kimlik Muhafızına(yeni bir sekmede açılır) ve Gizlilik Koruması(yeni bir sekmede açılır) aletler. Bitcoin kabul edilir.

İsteğe bağlı eklentiler şunları içerir:

TunnelBear hakkındaki tam incelememizi okuyun.

Bu teknolojiyi daha önce hiç kullanmamış olan herkese tavsiyemiz olan TunnelBear, sezgisel (ve sevimli) bir arayüze sahip basit, hafif bir VPN’dir. Akış sitelerinin engellemesini kaldıramasa da ve bir Five Eyes ülkesi olan Kanada’da yerleşik olsa da, yalnızca internette geziniyorsanız size iyi hizmet etmelidir. Sınırsız planını öneriyoruz(yeni bir sekmede açılır) sınırsız tarama ve öncelikli müşteri hizmetleri için ücretsiz sürüm üzerinden 3,33$/ay üç yıllığına kaydolduğunuzda – bu, normal 9,99 $/ay oranından %67 indirim ve ilk döneminizden sonra artmayacak sabit bir fiyattır. Bitcoin kabul edilir ve duruma göre para iadesi yapılır.

PIA hakkındaki tam incelememizi okuyun.

Özellikle özel bir şey değil (ve ABD genel merkezinin konumu ideal değil), ancak açık kaynaklı uygulamalar, yerleşik reklam engelleme ve ücretsiz bir e-posta ihlali izleyicisi içeren temel bir VPN arayan kullanıcılar için PIA bir göz atmaya değer. Ayrıca, yazı yazarken 26 aylık bir kapsama alanı sunan bir Cadılar Bayramı indirimi yürütüyordu.(yeni bir sekmede açılır) sadece için 2,19$/ay. (Bu, aylık 11,99$’lık normal oranından %82 ​​oranında indirim sağlar ve 30 günlük para iade garantisi içerir.) İlk dönem bittikten sonra aylık 4,75$’lık yıllık plana geçersiniz. Bitcoin, Ethereum ve Litecoin kabul edilir.

İsteğe bağlı eklentiler şunları içerir:

IPVanish hakkındaki tam incelememizi okuyun.

Bir ABD merkezi (boo) ile yolun ortasında bir başka seçim olan IPVanish, minimalist, basit bir uygulama ve sınırsız eşzamanlı bağlantı desteği ile gelişmiş güvenlik özelliklerinin eksikliğini giderir. Yıllık planının ilk dönemini alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) sadece 3,99$/ay 30 günlük para iade garantisi ve Vipre’den ücretsiz antivirüs koruması ile birlikte gelen (veya standart aylık 10,99$ fiyatından %64 indirimli). İlk yıl dolduktan sonra, ayda 7,50 ABD dolarına ulaşacaksınız. Kripto kabul edilmez.

Editörün Notu: IPVanish ve Vipre, Mashable’ın yayıncısı Ziff Davis’e aittir. Mashable’da yer alan tüm IPVanish veya Vipre ürünleri veya hizmetleri, ekibimiz tarafından bağımsız olarak kapsanmaktadır.

PureVPN incelememizin tamamını okuyun.

PureVPN hakkında söylenecek bir sürü güzel şeyimiz yok – incelememiz yavaş indirme hızlarını, hatalı uygulamaları, şüpheli Netflix desteğini ve şüpheli bir gizlilik politikasını ortaya çıkardı – ama hey, ucuz! 27 aylık bir plana kaydolun(yeni bir sekmede açılır) ve sadece ödeyeceksin 1,99$/ayBu, normal aylık ücreti olan 10,95 ABD Doları üzerinden %82’lik bir indirimdir. (Gerekirse 31 günlük para iade garantisinden yararlanmaktan korkmayın.) Bu ilk dönemin sonunda 4,50$/aylık yıllık plana geçeceksiniz. Bitcoin, Ethereum ve Litecoin kabul edilir.

İsteğe bağlı eklentiler şunları içerir:

Teknory