80 $ karşılığında Microsoft Office ve 8 eğitim kursu alın

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: 6 Kasım’dan itibaren Windows için Microsoft Office Professional 2021’i ve Premium Microsoft Office Eğitim Paketi’ni edinebilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 1.949 $ yerine sadece 79,99 $ için – bu %95 indirim. Üniversite öğrencinize almanız gereken ilk şeylerden biri bir dizüstü bilgisayardır. Ardından, bu bilgisayarın temel üretkenlik …

80 $ karşılığında Microsoft Office ve 8 eğitim kursu alın


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: 6 Kasım’dan itibaren Windows için Microsoft Office Professional 2021’i ve Premium Microsoft Office Eğitim Paketi’ni edinebilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 1.949 $ yerine sadece 79,99 $ için – bu %95 indirim.


Üniversite öğrencinize almanız gereken ilk şeylerden biri bir dizüstü bilgisayardır. Ardından, bu bilgisayarın temel üretkenlik yazılımıyla donatılması gerekiyor.(yeni bir sekmede açılır) Öğrenciniz kullanmayı biliyor. Üniversite zorlu olabilir, bu nedenle günlük yazılımları kullanarak nasıl zaman kazanılacağını bilmek üniversite çağındaki çocuklar için büyük bir nimet olabilir. Windows için Microsoft Office Professional 2021 için ömür boyu lisans satın alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 79,99 ABD doları ve hatta kapsamlı bir Office eğitim paketi ile birlikte gelir.

Üniversite öğrencinizin her gün kullanabileceği bir hediye

Bu lisans, Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams, OneNote, Publisher ve Access’e sınırsız erişim sağlar. Bu programlar yalnızca günlük sözcük işleme ve e-postalara yanıt verme için yararlı olmakla kalmaz, aynı zamanda Pearson “işverenler, çalışanların Word, Excel ve PowerPoint gibi Microsoft Office programları hakkında çalışma bilgisine sahip olmalarını bekler” diyor. Böylece çocuklarınız okulda bu araçlarla tanıştıkça mezun olduktan sonra iş yerinde başarılı olmaya bir adım daha yaklaşabilirler.

Learning Office’in gelişmiş işlevleri, özellikle Excel ve PowerPoint’te çalışırken öğrencilere zaman kazandırabilir. Sekiz öğrenme kursunun devreye girdiği yer burasıdır. Sınıflar, kendi sektörlerinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip uzmanlar tarafından yönetilmektedir. Örneğin, Microsoft Excel: Pivot Tablolarla Veri Analizi tarafından yönetilmektedir. Chris Duttonbir analiz danışmanı ve sertifikalı Microsoft Excel Uzmanı.

Paket, Professional 2021’deki her uygulama için bir kurs sunar. Örneğin, öğrencinizin bilim veya istatistik dersleri için geniş veri kümelerini analiz etmesi gerekiyorsa, yukarıda bahsedilen Pivot Table kursu değerli olabilir. Ancak diğer öğrencilerle bilgi paylaşmaları gerekiyorsa, Başlangıç ​​Düzeyinden İleri Düzeye PowerPoint, onlara ilgi çekici, animasyonlu sunumlar oluşturmayı öğretebilir.

Üniversite öğrencinize ömür boyu Microsoft Office lisansı alın

Üniversite öğrencinize zaman kazandıran ve okulu daha yönetilebilir hale getiren bir hediye almak istiyorsanız, Windows için Microsoft Office Professional 2021’e ve Premium Microsoft Office Eğitim Paketi’ne ömür boyu erişim satın alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) sadece 79,99$ (reg. 1.949$).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory