Amazon Fire Stick fırsatı: 25 $’a kadar tasarruf edin

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. 1 Kasım’dan itibaren mevcut olan Amazon Fire TV Sticks’teki bu sınırlı süreli fırsatlara göz atın: Akış hizmetinizin TV’nizle düzgün bir şekilde senkronize edilmemesi kadar sinir bozucu bir şey olamaz. Bir akış çubuğu, zaten yoksa satın almak için harika bir araçtır – bu kullanışlı cihazlar yalnızca akış kalitenizi …

Amazon Fire Stick fırsatı: 25 $’a kadar tasarruf edin


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

1 Kasım’dan itibaren mevcut olan Amazon Fire TV Sticks’teki bu sınırlı süreli fırsatlara göz atın:


Akış hizmetinizin TV’nizle düzgün bir şekilde senkronize edilmemesi kadar sinir bozucu bir şey olamaz. Bir akış çubuğu, zaten yoksa satın almak için harika bir araçtır – bu kullanışlı cihazlar yalnızca akış kalitenizi artırmakla kalmaz, aynı zamanda tüm akış uygulamalarınızı da düzenler.

Sonunda birine yatırım yapmaya hazırsanız, Amazon şu anda Fire TV Stick’lerinde harika fırsatlar sunuyor. En iyi seçimlerimiz için okumaya devam edin:

En iyi seçimimiz

neden beğeniyoruz

Amazon Fire Stick 4K Max, şu anda satışta olan Fire TV Stick’lerin en pahalısıdır, ancak deneyimli bir yayıncıysanız, muhtemelen ekstra paraya değer. WiFi-6 ve bir sonraki en yüksek modelden (4K) %40 daha fazla akış gücüne sahiptir. Satışta olsa bile, diğer bazı akış çubukları (Roku gibi) kadar uygun maliyetli değildir, ancak ara belleğe almak için sabrınız yoksa, bu satın almak için iyi bir zaman.

En büyük indirim

neden beğeniyoruz

Amazon Fire TV Stick 4K bu listedeki en büyük indirime sahip. 4K Max modeli kadar güçlü olmasa da yine de işi hallediyor. 4K Max gibi, ultra 4K HD sunar, ancak süper hızlı Wifi bağlantısı olmadan (ki bu zaten o kadar önemli olmayabilir.) %50 indirimle, hala daha eski olanlardan birini kullanıyorsanız, şimdi bir tane almanın tam zamanı. Fire TV stick modelleri ve bir güncelleme kullanabilir.

Bir akış binge için en iyisi

neden beğeniyoruz

Fire TV Stick Lite, canlı TV’ye erişmenin bir yolunu arayan ilk kez akış çubuğu alıcısı için iyi bir seçenektir. Kod ile 12 $ indirim AKIM22, bu modeli bir Roku satın almak için gerekenden biraz daha fazlasına alabilirsiniz. HD görüntü sunar ve ses kontrolü için akış platformlarına ve Amazon Echo cihazınıza bağlanır (varsa).

Teknory