Amazon’un kulaklık ve kulaklıklarla ilgili en iyi Black Friday fırsatları: Apple AirPods, Samsung Galaxy Buds, Beats ve daha fazlası

GÜNCELLEME: 16 Kasım 2021, 17:00 EST Bu hikaye, Amazon’un Kara Cuma 2022 öncesindeki en son kulaklık ve kulaklık fırsatlarını içerecek şekilde güncellendi. Kara Cuma, kulaklık ve kulakiçi kulaklıklarla ilgili fırsatlar arayanlar için her zaman bir smaç sezonudur. Ancak Amazon’un anlaşmaları henüz tam olarak gerçekleşmedi ve büyük güne bir haftadan biraz daha uzun bir süre kaldı.… Okumaya devam et Amazon’un kulaklık ve kulaklıklarla ilgili en iyi Black Friday fırsatları: Apple AirPods, Samsung Galaxy Buds, Beats ve daha fazlası

Amazon’un kulaklık ve kulaklıklarla ilgili en iyi Black Friday fırsatları: Apple AirPods, Samsung Galaxy Buds, Beats ve daha fazlası

GÜNCELLEME: 16 Kasım 2021, 17:00 EST Bu hikaye, Amazon’un Kara Cuma 2022 öncesindeki en son kulaklık ve kulaklık fırsatlarını içerecek şekilde güncellendi.


Kara Cuma, kulaklık ve kulakiçi kulaklıklarla ilgili fırsatlar arayanlar için her zaman bir smaç sezonudur. Ancak Amazon’un anlaşmaları henüz tam olarak gerçekleşmedi ve büyük güne bir haftadan biraz daha uzun bir süre kaldı.

Elbette, şimdiden yayında olan birkaç çarpıcı fırsat var — Bose SoundLink II Kulaklıklarda tüm zamanların en düşük fiyatı gibi(yeni bir sekmede açılır) ve ikinci nesil AirPods Pro’da ilk makul indirim(yeni bir sekmede açılır) – ama genel olarak, kulaklıklar ve kulakiçi kulaklık anlaşmaları şu ana kadar iyi durumda. Yine de, 25 Kasım haftasında bazı büyük indirimlerin gelmesini bekliyoruz, bu yüzden gözünüze kestirdiğiniz belirli bir çift olup olmadığını tekrar kontrol etmeye devam edin.

Tedarik zincirindeki eksiklikler veya çalışanların işten çıkarılması nedeniyle, Amazon’un iki günlük ücretsiz gönderimi, bu günlerde daha da zorlaşıyor gibi görünüyor. Kontrol etmeden önce tahmini gönderim süresine dikkat ettiğinizden emin olun, böylece daha sonra sürpriz olmaz.

İşte Amazon’da Kara Cuma öncesinde göz atmaya değer tüm kulaklık ve kulakiçi kulaklık fırsatlarının çalışan bir listesi – düzenli olarak güncelleyeceğiz.

Not: Yeni eklenen tüm fırsatlar ✨ ile işaretlenirken, üstü çizili ya tükendi ya da son baktığımızda satış fiyatından artık mevcut değildi. ???? ile işaretlenen her şey tüm zamanların en düşük fiyatına düştü.

En iyi Apple fırsatları

Neden onları seviyoruz

AirPods Max’i gerçekten seviyoruz – sınıfının en iyisi gürültü engelleme, şeffaflık modu ve uzamsal sese sahipler – ancak onları biraz daha az şaşırtıcı bir fiyata daha çok seviyoruz. 100$ indirime ne dersiniz? Şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyat olmasa da, Amazon uzay grisi, gök mavisi ve gümüş olanları sadece 449 dolara satıyordu.

Daha fazla Apple fırsatı

En iyi Beats fırsatları

(Evet, Beats teknik olarak uzun yıllardır Apple’ın bir parçası ama biz işleri düzenli tutmak için onları böldük.)

Neden onları seviyoruz

Mashable teknoloji muhabiri Alex Perry’ye göre, güçlü bas, uzamsal ses ve tüm gün dayanan pil ömrüyle, Haziran 2021’de çıkan bu kablosuz gürültü önleyici kulaklıklar “Apple’ın giriş seviyesi AirPod’larını utandırıyor”. Amazon, onları yazarken 99.95 $ olarak listeledi, bu da şimdiye kadarki en düşük fiyatlarından 10 dolar daha düşük.

Daha fazla Beats fırsatı

En iyi Bose fırsatları

Neden onları seviyoruz

Hafif, rahat ve uzun ömürlü (tek şarjla 15 saate kadar) Bose SoundLink Headphones II, işe gidip gelmekten spor yapmaya ve evden çalışmaya kadar her şey için harika bir arkadaştır. Mikrofon sistemi rüzgarı ve gürültüyü engelleyecek şekilde yapılmıştır, bu nedenle yoğun bir brunch noktasında bir iş görüşmesi yapmak sorun olmamalıdır – en azından gürültü açısından. Seyahate çıkmadan veya egzersiz yapmadan önce şarj etmeyi unutursanız, her şey yolundadır. Hızlı şarj özelliği, 15 dakikalık bir fişle size fazladan iki saat dinleme olanağı sağlar. 149 ABD doları olan bu bebekler şimdiden Amazon’da şimdiye kadarki en düşük fiyata oturuyorlar.

Daha fazla Bose fırsatı

En iyi Samsung fırsatları

Neden onları seviyoruz

AirPod’ları tamamen biriktirmek için değil, ancak Samsung’un en yeni Galaxy Tomurcukları ayrıca Perry, Apple’ın kulaklıklarından çok daha iyi olduğunu söyledi. “Çekici bir yumurta benzeri tasarım, mükemmel gürültü önleme ve nispeten güçlü uygulama tabanlı özelleştirme (Android cihazlarda) arasında,” diye yazdı, bu yavru köpekler “malları büyük ölçüde son derece makul bir fiyata teslim ediyor”. 119,99 $ ile, şimdiye kadarki en düşük fiyat değiller, ancak yine de 30 $ ‘lık makul bir indirim sunuyorlar.

Daha fazla Samsung fırsatı

Amazon’da daha da fazla Black Friday kulaklık fırsatı

kulaklıklar

kulaklıklar

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow