Andor 2. Sezon: Yayın tarihi penceresi, oyuncu kadrosu, olay örgüsü, daha fazlası

Andor 2. Sezon ne zaman çıkıyor? İşte Andor 2. Sezon hakkında çıkış tarihinden itibaren bildiklerimiz ve oyuncu kadrosu, olay örgüsü ve diğer ayrıntılar için tüm fragmanlar. Andor Sezon 1 bugün Bölüm 12 ile final yaptı ve incelememizi buradan okuyabilirsiniz. Basitçe söylemek gerekirse, bugüne kadarki en iyi Star Wars şovu ve Rogue One’a giden yolda İsyan’ın […]

Andor 2. Sezon: Yayın tarihi penceresi, oyuncu kadrosu, olay örgüsü, daha fazlası

Andor 2. Sezon ne zaman çıkıyor? İşte Andor 2. Sezon hakkında çıkış tarihinden itibaren bildiklerimiz ve oyuncu kadrosu, olay örgüsü ve diğer ayrıntılar için tüm fragmanlar.

Andor Sezon 1 bugün Bölüm 12 ile final yaptı ve incelememizi buradan okuyabilirsiniz. Basitçe söylemek gerekirse, bugüne kadarki en iyi Star Wars şovu ve Rogue One’a giden yolda İsyan’ın çabalarını zenginleştiriyor.

Dizi, Jyn Erso ile kader karşılaşmasından önce Rogue One’da tanıştığımız Asi casus Cassian Andor’un (Diego Luna) arka planını ve Ölüm Yıldızı’nın planlarını çalmak için kahramanca çabalarını anlatıyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Sonraki bölümler için zaman işlemeye başladı, bu yüzden olası bir çıkış tarihinden oyuncu kadrosuna, olay örgüsüne ve diğer ayrıntılara kadar Andor 2. Sezon hakkında bildiğimiz her şey burada.

İçindekiler

Andor'da Stellan Skarsgard ve Diego LunaDisney+

Andor 2. Sezon çıkış tarihi: Ne zaman çıkıyor?

Andor 2. Sezon için kesin bir çıkış tarihi bilinmemekle birlikte, Disney+’ta 2019’da yayınlanması bekleniyor. Güz 2024 – yani temelde iki yıl daha uzakta.

İkinci sezonun çekimleri bu hafta finalden önce başladı ve önceki yapım zaman çizelgesine göre, 2023’ün sonundan önce görmemiz pek olası değil.

Showrunner Tony Gilroy söyledi Sargı: “Daha iki yılım var. 2. Kısım’ın çekimlerine Kasım’da başlıyoruz. Ve bilmiyorum… geçmiş modelimiz iki yıldı, ama demek istediğim… Kasım’dan Ağustos’a kadar çekim yapacağız. Ve son seferki görevimiz yaklaşık bir yıldı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Topluluğa katılımım ne kadar şüpheli olsa da, işim bittiğinde 26 saatlik Star Wars içeriği elime geçmiş olacak. Bitirdiğimizde bir oyuncu olacağım. Bu, şu anda ortalıkta dolaşan benim. Bence başlık bu.”

O da söyledi çarpıştırıcı: “Geçmiş yüklem ise ve daha önce yaptığımızın aynısını yaparsak, aynı çizelgede olacaktır. İki yıl sonra çıkacak.

“Süreçleri hızlandırabileceğiniz tek yer postadır ve postada hızlandırmanın tek yolu paradır ve para sıkıdır.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Yani, gerçekten bilmiyorum, önümüzdeki Mayıs veya Haziran ayında ciddi bir motivasyon olmalı. Birisinin ‘Vay canına, buna gerçekten ihtiyacımız var ve X’i ödemeye hazırız’ demesi gerekirdi. Rogue One, üzerine para koyarsanız gerçekten çok hızlı gönderi yapabileceğinizi kanıtladı. Sadece çok, çok, çok pahalı.”

Andor 2. Sezon kadrosu: Kimler var?

Şu anda, Aşağıdaki oyuncuların Andor 2. Sezon için geri dönmesini bekleyebiliriz:

 • Cassian Andor rolünde Diego Luna
 • Stellan Skarsgård Luthen Rael olarak
 • Mon Mothma olarak Genevieve O’Reilly
 • Denise Gough Dedra Meero olarak
 • Kyle Soller Syril Karn olarak
 • Alex Ferns Çavuş Linus Mosk olarak
 • Adria Arjona Bix Aleen olarak
 • Faye Marsay Vel Sartha olarak
 • Cinta Kaz rolünde Varada Sethu
 • Binbaşı Partagaz rolünde Anton Lesser:
 • B2EMO olarak Dave Chapman
 • Forest Whitaker, Saw Gerrera rolünde
 • Doc Brown Teğmen Amiri Blevin olarak
 • Malcolm Sinclair Albay Wulff Yularen olarak
 • Duncan Pow Ruescott Melshi olarak
 • Davo Sculdun: Richard Dillane
 • Lonni Jung: Robert Emms

Maarva Andor rolünde Fiona Shaw, Karis Nemik rolünde Alex Lawther, Arvel Skeen rolünde Ebon Moss-Bachrach ve Taramyn Barcona rolünde Gershwyn Eustache Jnr.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Andy Serkis’in yüzme bilmediği ortaya çıkan 10. Bölüm’deki yürek burkan olayların ardından Kino Loy rolündeki rolü hâlâ bir soru işareti. The Hollywood Reporter ile yaptığı bir röportajda, karakterinin ölüp ölmediği sorulduğunda, “Bu ilginç bir karakter. Kim bilir?”

Gilroy ayrıca, “Bilmiyorum. O ölmedi. Öldü mü? Onun öldüğünü görmüyorum.”

Andor 2. Sezon konusu: Ne hakkında olacak?

Andor 2. Sezon 12 bölümden oluşacak ve dört yıla yayılacak, ilk sezondaki olaylardan bir yıl sonra başlıyor. Cassian’ın hayatının çok önemli bir yılında geçen ve Luthen ile nasıl tanıştığını ve İsyan’a nasıl katıldığını gösteren 1. Sezon’un aksine, 2. Sezon çok daha geniş bir kapsamı kapsıyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Gilroy, “Her türlü şey olmuş olacak” dedi. Son tarih. İlerleme açısından, hikayeyi çeşitli parçalar halinde, zaman atlamaları ile uzaya atarak anlatmayı umuyor. “Bazen bir hafta yaparız, üç gün yaparız, dört gün yaparız, her neyse ve sonra araya bir yıl düşeriz.”

Ile konuşmak Yuvarlanan kaya, Gilroy şunları söyledi: “İkinci yarıda yapacaklarımızın yemeği gerçekten tatmin edici hissettireceğini umuyorum. Çünkü ilk yıl gerçekten onun olmasıyla ilgili ve 12 bölümlük bu dilimin son satırı, ulaşmaya çalıştığımız yeri özetleyecek. Ve bir yıl sonra geri dönüyoruz.

“Çok farklı olacak. Önümüzdeki dört yıl bir devrimci olmakla ilgili değil. Bir lider olmayı öğrenmek ve ittifakı bir araya getirmenin ne kadar zor olduğu ve düzene karşı orijinal gangsterler olan insanlara ne olduğu ve birçok farklı başka konu hakkında.”

Andor’un sonunun doğrudan Rogue One olaylarına yol açacağını da biliyoruz. 2. Sezonun son parçası, “Rogue One’ın başlamasından üç, dört gün önce geçecek ve onu Rogue One’ın ilk sahnesine götürecek olan son sahnemiz her zaman biliniyordu.”

Gilroy, ikinci sezonda, özellikle Genevieve O’Reilly’nin performansı şovun en önemli özelliği haline geldikten sonra, Mon Mothma için “ağır” anlarla da dalga geçti.

2. Sezon için geri dönecek olan Andor'daki Mon Mothma2. Sezon için geri dönecek olan Andor'daki Mon MothmaDisney+

“Mon Mothma ile ne yapacağımız konusunda bazı tutkularımız vardı, onu alt üst edip arka planını kanon ve tarih kitaplarında belirsiz olabilecek bir şekilde dolduruyorduk, ama aynı zamanda ne kadar parlak olduğunun farkında değildim. aktris Genevieve O’Reilly,” dedi. Radyo Saatleri.

“Onun iyi olduğunu biliyordum, ama oraya gittik ve ortalığı karıştırmaya başladık ve aman Tanrım, o birinci sınıf biri” dedik. Kesinlikle son teknoloji ürünü ve her şeyi yapabilir.”

“Özellikle şu anda 2. Sezon şeylerini yaptığımız için tartışırım… herkesin yaptığı her şeyi yapması gerekiyor, ama bunu camın altında yapmak zorunda… gerçekten ağır şeyler geliyor. Bence onun yolu çok ama çok zor.”

Andor 2. Sezon fragmanı: Fragman var mı?

Hayır, şu anda Andor 2. Sezon için bir fragman yok.

İkinci sezonun yapımına daha yeni başlandı, bu nedenle nelerin geleceğine dair bir fikir edinmemiz muhtemelen biraz zaman alacak, ancak çevrimiçi olarak paylaşıldığında bu alanı güncelleyeceğiz.

Andor 2. Sezon hakkında bildiklerimiz bu kadar, ancak daha fazla duyuru yapıldığında bu alanı güncelleyeceğiz.

Aşağıdaki gelecek şovlar için diğer TV merkezlerimize göz atmayı unutmayın:

1923 | Kıdem tazminatı Sezon 2 | Sonumuz HBO | Yenilmez Sezon 2 | The Boys 4. Sezon | Stranger Things Sezon 5 | Aktarım Sezon 4 | Ted Lasso Sezon 3 | Sen Sezon 4 | Witcher Sezon 3 | Witcher: Kan Kökeni

Teknory