Andor: Anto Kreegyr’e ne oldu?

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-16T10:37:36 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-16T10:52:16 Andor 11.Bölüm şu soruyu sormaya devam ediyor: Anto Kreegyr kim, nerede ve ona ne oluyor? 11. Bölümde, Cassian’ın Narkina 5’teki büyüsünün ardından eve uzun yolculuğuna başladığını görüyoruz, Mon Mothma ise Asi olmanın sonuçlarıyla uğraşıyor ve Luthen belalı olmaya devam ediyor. İncelememizi buradan okuyabilirsiniz. Ayrıca, birkaç bölümde atıfta […]

Andor: Anto Kreegyr’e ne oldu?

Yayınlanan: 2022-11-16T10:37:36

Güncellenmiş: 2022-11-16T10:52:16

Andor 11.Bölüm şu soruyu sormaya devam ediyor: Anto Kreegyr kim, nerede ve ona ne oluyor?

11. Bölümde, Cassian’ın Narkina 5’teki büyüsünün ardından eve uzun yolculuğuna başladığını görüyoruz, Mon Mothma ise Asi olmanın sonuçlarıyla uğraşıyor ve Luthen belalı olmaya devam ediyor. İncelememizi buradan okuyabilirsiniz.

Ayrıca, birkaç bölümde atıfta bulunulan, neredeyse efsanevi ayrılıkçı Anto Kreegyr’e bir göz atıyoruz, ancak onu henüz canlı olarak görmedik.

Peki, Anto Kreegyr kimdir ve neden dizide onunla hiç tanışmadık? Pekala, Bölüm 11, görünmeyen karakter için trajik bir kader kuruyor – ama aynı zamanda Rogue One’ın yolunu da açabilir, o yüzden derine inelim.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Andor: Anto Kreegyr kimdir?

Anto Kreegyr bir Asi ayrılıkçıdır. Bölüm 11’de, iri, iri yarı, sakallı bir adam olarak gösterilen bir hologramını görüyoruz, ancak onunla gerçekten tanışırsak onu kimin oynayacağı belli değil.

Disney+

Ondan ilk olarak 8. Bölümde, Dedra Meero ve İmparatorluk güçlerinin Spellhaus’taki elektrik santraline planladığı saldırıdan önce kendisine çalıntı mallar satan bir pilotu durdurmasıyla bahsedildi.

Başlangıçta Luthen, Saw Gerrera’dan Asi İttifakının iyiliği için kendisiyle çalışmayı düşünmesini ister, ancak Kreegyr’in Klon Savaşları sırasında savaştığı ve sonuç olarak ailesini kaybettiği bir ayrılıkçı olması nedeniyle reddeder.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Esasen, Luthen’in Ghorman Cephesi, Partizan İttifakı ve sektörcüler gibi çok çok uzaklarda galakside birleştirmeye çalıştığı birçok Asi gruptan birinin başında.

Andor: Anto Kreegyr’e ne oldu?

İlk sözünden itibaren Anto Kreegyr’in Asi hücresiyle Imperial Spellhaus güç istasyonuna bir saldırı planladığını biliyoruz, bu sezonun başlarındaki Aldhani soygunundan farklı değil.

Bölüm 9’da, Meero’nun Kafrene’ye giden pilotlarından birini yakalamayı başardığını öğreniyoruz – bu, Star Wars zaman çizelgesi için önemli bir gezegen, ancak buna biraz sonra geleceğiz.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Bölüm 11’de Luthen, Kreegyr ile çalışma konusunda fikrini değiştiren Saw’ı bir kez daha ziyaret eder – ne yazık ki Luthen de öyledir, Luthen de Saw’ı göreve devam etmemesi konusunda uyarır, ancak Kreegyr’in yine de devam etmesine izin verir.

Neden? Niye? Çünkü ISB bunun devam ettiğini biliyor ve Luthen, Kreegyr’i ve 30 kişilik ekibini yakmanın daha iyi olduğuna inanıyor, böylece onu çekip çıkarmak ve herhangi bir şüphe uyandırmak yerine “oynayacakları açık bir alan” elde edecekler.

“Kreegyr beni tanımıyor. Yakalanırsa savunmasız olmayacağım… Kreegyr’in aşağı inip uzun oyunu oynamasına izin mi vereceğiz yoksa onu uyarıp geliştirmesi yıllar alan bir kaynağı çöpe mi atacağız? Luthen, Saw’a söyler.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Görünüşe göre Kreegyr, görev sırasında İmparatorluk güçleri tarafından öldürülmezse ISB tarafından tutuklanacak.

Andor: Anto Kreegyr, Rogue One için önemli olabilir

Kafrene’den daha önce bahsedilmesi, Cassian’ın hikayesi için önemlidir, çünkü Rogue One’da İmparatorluğun Ölüm Yıldızı’nı inşa etme planları hakkında bilgi içeren bir bağlantı olan Tivik’le buluşması için ilk gönderildiği yer burasıdır.

Tivik’in Saw Gerrera ile de bağlantıları vardı ve filmdeki ilk çıkışını ayarlıyordu, bu da 2. Sezonda Saw ve Kreegyr arasında bir tür ittifak olabileceğini gösteriyor – eğer Spellhaus’tan canlı çıkarsa, yani.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Andor 12. Bölüm, 22 Kasım’da izlenebilecek. Disney+’a kaydolabilirsiniz. buradave kapsamımızın geri kalanına buradan göz atın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow