Android 13’ün kararlı sürümü, Galaxy Tab S8 serisine giden yolu buluyor

Eric Zeman / Android Otoritesi TL;DR Samsung’un Android 13 sürümü Galaxy Tab S8 serisi için geldi. Güncelleme, tüm Avrupa ülkelerinde 5G varyantları için kullanılabilir. Güncelleme, Android 13’teki tüm iyileştirmeleri ve Samsung cihazlarına özel özellikleri getiriyor. Samsung’un One UI 5 özellikli Android 13 güncellemesinin kararlı sürümünü piyasaya sürmesi devam ediyor. Büyük işletim sistemi güncellemesinin avantajlarından yararlanacak […]

Android 13’ün kararlı sürümü, Galaxy Tab S8 serisine giden yolu buluyor

Eric Zeman / Android Otoritesi

TL;DR

  • Samsung’un Android 13 sürümü Galaxy Tab S8 serisi için geldi.
  • Güncelleme, tüm Avrupa ülkelerinde 5G varyantları için kullanılabilir.
  • Güncelleme, Android 13’teki tüm iyileştirmeleri ve Samsung cihazlarına özel özellikleri getiriyor.

Samsung’un One UI 5 özellikli Android 13 güncellemesinin kararlı sürümünü piyasaya sürmesi devam ediyor. Büyük işletim sistemi güncellemesinin avantajlarından yararlanacak en son cihaz Galaxy Tab S8 serisidir.

Ekim sonundan bu yana Samsung, One UI 5’in kararlı sürümünü yavaş ama istikrarlı bir şekilde cihaz ailesine sunuyor. Güncellemeyi ilk alan Galaxy S22 serisi oldu ancak en sonuncusu Galaxy Tab S8 serisi oldu.

Şu anda, güncellemenin Avrupa’da tüm ülkeler için mevcut olduğu, ancak yalnızca 5G varyantı için olduğu görülüyor. SamMobile. 5G modeliniz varsa, Galaxy Tab S8, X706BXXU2BVK4 ürün yazılımı sürümünü alacak, Galaxy Tab S8 Plus, X806BXXU2BVK4 ürün yazılımı sürümünü alacak ve Galaxy Tab S8 Ultra, X906BXXU2BVK4 ürün yazılımı sürümünü alacak.

Avrupalı ​​Galaxy Tab S8 sahipleri güncellemeyi hemen indirebilir. Bunu yapmak için önce ayarlarınıza gitmeniz gerekir. Ayarlar’dayken aşağı kaydırmanız ve Yazılım güncellemesi’ne gitmeniz yeterlidir. Yazılım güncellemesine girdikten sonra, dokunmanız gereken sayfanın alt kısmında İndir ve yükle için bir düğme bulacaksınız.

One UI 5, kullanıcı arabiriminde güncellemeler sağlayacak, performansı artıracak ve birkaç yeni özellik ekleyecektir. Bu güncelleme, One UI 5 yükseltmesine ek olarak Kasım ayı güvenlik güncellemesini de getirecek. Bu ayki güvenlik güncellemesinin hem Galaxy tabletlerde hem de akıllı telefonlarda bulunan yaklaşık dört düzine güvenlik ve gizlilik sorununu düzelttiği bildiriliyor.

Teknory