Android İçin En İyi Google Chrome Alternatifleri

sadece sahip olmak 1.0 sürümünü 2019’un sonlarında başlattı, Cesur oldukça yenidir. Buna rağmen, benzersiz özellikleri o kadar çok kullanıcıyı cezbetmiştir ki, şu anda Google Play Store’da 100 milyondan fazla indirilmiştir. Uygulamanın öne çıkan özellikleri arasında, izleyicisinin üzerinde çalışan yerleşik VPN ve çevrimiçi gezinirken gizliliğinizi iki katına çıkaran reklam engelleyici yer alıyor. Ayrıca, kripto varlıklarınızı saklayabileceğiniz …

Android İçin En İyi Google Chrome Alternatifleri

sadece sahip olmak 1.0 sürümünü 2019’un sonlarında başlattı, Cesur oldukça yenidir. Buna rağmen, benzersiz özellikleri o kadar çok kullanıcıyı cezbetmiştir ki, şu anda Google Play Store’da 100 milyondan fazla indirilmiştir. Uygulamanın öne çıkan özellikleri arasında, izleyicisinin üzerinde çalışan yerleşik VPN ve çevrimiçi gezinirken gizliliğinizi iki katına çıkaran reklam engelleyici yer alıyor. Ayrıca, kripto varlıklarınızı saklayabileceğiniz ve takip edebileceğiniz kendi kripto cüzdanı olan Brave Wallet’a sahiptir.

Brave’i rakiplerinden farklı kılan bir başka şey de, hedefli reklamları ele almanın benzersiz yolu. Brave, sizi bombalamak yerine, onları görüntülemeye veya engellemeye karar vermenize izin verir. Cesur Özel Reklamları görüntülemeyi seçerseniz, ödülleri kullanmak veya favori web sitelerinizi anonim olarak desteklemek için kullanabileceğiniz Temel Dikkat Jetonları (veya “BAT”) kazanabilirsiniz. Ek olarak, Brave’in saatte kaç tane reklam göndereceğine karar verebilirsiniz. En az bir veya en fazla on tane olabilir.

Bu zengin özellikler, Brave’i harika bir tarayıcı yapar, ancak ne yazık ki, alanınızın çoğunu tüketir. 224 MB, kıyasla büyük bir sıçrama Chrome’un 18 MB’si. Bu nedenle, telefonunuza yüklenmesini istiyorsanız, buna yer açmanız gerekir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow