Android, IOS Ve PC Telegram Hesabı Nasıl Silinir (Üç Yol)

Telegram, bulut tabanlı bir mesajlaşma hizmetidir. Resmi web sitelerine göre, verilerinize herhangi bir cihazla anında erişebilmeniz için bulut sohbet sunucularından mesajları, fotoğrafları, videoları ve belgeleri depolarlar.

Android, IOS Ve PC Telegram Hesabı Nasıl Silinir (Üç Yol)

Şans eseri bir telefonda iki telegram hesabı açarsanız, o zaman Telegram hesabını silmeniz gerekir, o zaman bu gönderi sadece sizin için. Aynı hataları yaptığımda ve çözüm aradığımda deneyimlerimi paylaşırım. Telegram hesabını nasıl devre dışı bırakacağıma dair doğru bir yöntem bulamıyorum.

Telegramın, Kullanıcı için daha kullanışlı hissettiren Whatsapp'tan daha iyi özellikler sağladığını biliyoruz. Whatsapp'ın kötü olduğunu söylemiyorum ama telegram uygulamalarına daha fazla kredi veren şaşırtıcı özelliklerden bahsediyorum. Ancak telegramda iki hesap açarsanız ve aynı anda yönetemezseniz, bir hesabı devre dışı bırakmanız gerekir. Telegram hesabını kalıcı olarak nasıl sileceğinizi veya devre dışı bırakacağınızı bilmek istiyorsanız, bu gönderi sizin için yararlı olabilir.

Android, Ios, PC'de Telegram Hesabı Nasıl Silinir ?

Bu yazımda, hesap telegramının nasıl silineceğini üç farklı şekilde göstereceğim. Aynı görevi farklı bir formatta yapabilirsiniz. Ancak telegramı sildikten sonra tüm mesajları, grupları ve veri dosyasını kaybedeceğinizi aklınızdan çıkarmayın. Hangisi ömür boyu geri yüklenemez? Bu yüzden telegram hesabını silmekten sorumlu olamam.

Bir hesabı silmek için birçok neden vardır. Örneğin, Girit arkadaşlarınızın cep telefonu numaranıza bir telegram hesabı oluşturması bir durum. Öğrendikten sonra, bu hesabı kaldırmanız gerekir. Bu sefer rehberimiz yardımcı olmalı. Aşağıda, telegram hesabını kalıcı olarak silmenin kanıtlanmış üç yolu var mı?

Telegram hesabı silme Yöntem 1

Resmi Telegram Blog'a göre Telegram kullanmayı bırakır ve en az 6 ay giriş yapmazsanız hesabınız otomatik olarak silinecektir. Ancak tüm mesajları, medyayı silmeyin, bunlar telegram bulut sunucularında saklanabilir. Bu hesabı tekrar çalıştırmanız ve ardından kendi kendini imha etme Ayarlarını değiştirmeniz mi gerekiyor?

Telegram hesabı silme Yöntem 2

telegram hesabını devre dışı bırakmak için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir.

Aşama 1


İlk olarak, Telegram Devre Dışı Bırakma sayfasını ziyaret edin . Sadece mobil tarayıcınızda da kullanabilirsiniz.

Adım 2


Silinmesi gereken telefon numarasını giriniz.(Çalışan telegram hesap numaranızı girin,+ülke kodu ve numarası şeklinde olmalıdır)

Aşama 3


Telefon numarasını girdikten sonra, telegram uygulamalarına bir onay mesajı gönderilecektir.

4. Adım


Basitçe aşağıya kodu yazın ve oturum açmak için tıklayın.

Adım 5


Telegram hesabını silme nedenini soracaksınız. Herhangi bir neden girin ve 'bitti'yi tıklayın.

Adım-6


Bundan sonra yeni bir açılır onay sayfası açılır.

Adım-7


'Evet, hesabımı sil'i tıklayın.

Adım-8


Artık telegram hesabınızı kalıcı olarak başarıyla siliyorsunuz.

Telegram hesabı silme Yöntem 3

Uygulama tarafından silinen hesabı telegramla yaparsanız , bu çok kolay bir işlemdir. İlk olarak, bir telegram uygulaması android mağazası veya elma mağazası için uygulamaları indirin ve kayıt işlemini tamamlayın ve aşağıdaki adım ve adım kılavuzuna bakın.

Aşama 1


Telegram uygulamasını açın, Ayarlara gidin >> Gizlilik ve Güvenlik >>Hesabın Kendi Kendini Yok Etmesi.

Adım 2


Üzerine tıkladıktan sonra 1 ay, 3 ay, 6 ay ve bir yıl gibi birçok sabit dönem seçeneği bulabilirsiniz.

Aşama 3


Herhangi bir seçeneği seçin; daha sonra telegram hesabınızı otomatik olarak siler.

Son olarak arkadaşlar telegram hesabını anında silme yöntemi bunlar . Bu yöntem ayrıca telegram resmi sayfasında da mevcuttur, ancak bu yazıda bununla ilgili detayları paylaşıyorum! Eminim buradan doğru bilgileri alırsınız, bunun gibi bilgilerden isterseniz ana sayfamızı yer iminize kaydedin.