Android Telefonunuzda Google Lens İçin En İyi Kullanımlar

Seyahat etmenin eğlencesinin yarısı yeni yerler hakkında bilgi edinmektir. İster tarihi ve kültürel önemi, ister ilginç bir mimari veya tabloyla ilgili özellikle ilginç bir gerçek olsun, arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşacak bir şeyle eve dönmek her zaman ödüllendiricidir. Google Lens ile, ister kendi şehrinizle ilgili ister yeni bir yerle ilgili olsun, genel bilginizi “Yer” filtreleyin ve […]

Android Telefonunuzda Google Lens İçin En İyi Kullanımlar

Seyahat etmenin eğlencesinin yarısı yeni yerler hakkında bilgi edinmektir. İster tarihi ve kültürel önemi, ister ilginç bir mimari veya tabloyla ilgili özellikle ilginç bir gerçek olsun, arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşacak bir şeyle eve dönmek her zaman ödüllendiricidir. Google Lens ile, ister kendi şehrinizle ilgili ister yeni bir yerle ilgili olsun, genel bilginizi “Yer” filtreleyin ve ardından telefonunuzu hakkında daha fazla bilgi edinmek istediğiniz yer işaretine, binaya veya özelliğe doğrultun.

Çoklu aramayı kullanarak yer işaretini veya binayı belirledikten sonra, Google size yer işaretiyle ilgili her türlü ilginç bilgiyi sağlayabilir. Yer işaretinin veya yapının temel bir geçmişi ve özetinin yanı sıra, belirli sorular sorarak veya önerilen sorulardan birini seçerek bilgi aramanızı geliştirebilirsiniz.

Teknory