Android’de Google Chrome’da Gizli Mod Nasıl Kullanılır

Chrome’da yeni bir Gizli sekme oluşturarak Android’de Gizli moda geçebilirsiniz. Ayrıca ilgili simgelerine dokunarak normal ve Gizli tarama modları arasında geçiş yapabilirsiniz. 1. Android cihazınızda Chrome’u açın. 2. Üstteki üç noktalı ayarlar düğmesini bulun ve dokunun. 3. “Yeni Gizli sekme”yi seçin. 4. URL çubuğunun yanında Gizli simgesiyle birlikte yeni bir pencere açılır. Google sizi Gizli …

Android’de Google Chrome’da Gizli Mod Nasıl Kullanılır

Chrome’da yeni bir Gizli sekme oluşturarak Android’de Gizli moda geçebilirsiniz. Ayrıca ilgili simgelerine dokunarak normal ve Gizli tarama modları arasında geçiş yapabilirsiniz.

1. Android cihazınızda Chrome’u açın.

2. Üstteki üç noktalı ayarlar düğmesini bulun ve dokunun.

3. “Yeni Gizli sekme”yi seçin.

4. URL çubuğunun yanında Gizli simgesiyle birlikte yeni bir pencere açılır. Google sizi Gizli modun ayrıntılarıyla karşılayacaktır.

5. Yeni Gizli sekmeler oluşturmak için artı düğmesine dokunun. Veya üç noktalı menüden yeni bir Gizli sekme açın.

Ayrıca, üçüncü taraf çerezlerini Engelle için bir geçiş bulacaksınız. Üçüncü taraf tanımlama bilgileri (örneğin, Facebook veya diğer sosyal medyadan), şirketlerin size hedefli reklamlar (aracılığıyla) sunmak için web üzerindeki etkinliğinizi izlemesine yardımcı olur. Google). Bu izlemeyi önlemek ve gizliliğinizi artırmak için özelliği etkinleştirebilirsiniz.

Teknory