Anket: Disney Plus için daha fazla ödeyecek misiniz?

Disney Plus, The Mandalorian, Andor, The Falcon and the Winter Soldier ve daha pek çok içerik sunarak şu anda piyasadaki en iyi yayın hizmetlerinden biri haline geldi. Bununla birlikte, şirket kısa süre önce hizmet için ayda 8 dolardan başlayan bir fiyat artışı açıkladı. ayda 11 dolar. Alternatif olarak, önceki fiyata göre 30 ABD doları artış …

Anket: Disney Plus için daha fazla ödeyecek misiniz?

yılın disney artısı

Disney Plus, The Mandalorian, Andor, The Falcon and the Winter Soldier ve daha pek çok içerik sunarak şu anda piyasadaki en iyi yayın hizmetlerinden biri haline geldi.

Bununla birlikte, şirket kısa süre önce hizmet için ayda 8 dolardan başlayan bir fiyat artışı açıkladı. ayda 11 dolar. Alternatif olarak, önceki fiyata göre 30 ABD doları artış olan yılda 110 ABD doları ödeyebilirsiniz. Disney ayrıca reklam destekli bir plan başlattı, ancak bu ayda 8 dolar veya yılda 80 dolardan geliyor.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak, Disney Plus için daha fazla ödeme yapıp yapmayacağınızı bilmek istiyoruz. Aşağıdaki anket aracılığıyla bize cevabınızı verin ve seçiminizi detaylandırmak isterseniz yorum bırakın.

Disney Plus için daha fazla ödeyecek misiniz?

85 oy

Üyeliğinizi bırakmaya karar verirseniz anlayabiliriz. Sonuçta, Netflix beğenileri de son zamanlarda fiyatları artırdı. Bu nedenle, birden fazla akış üyeliğine abone olmak daha pahalı bir çaba haline geliyor. Yine de, hizmetten gerçekten bol miktarda faydalanıyorsanız, Disney Plus için daha fazla ödemeye hazırsanız anlıyoruz.

Teknory