Anket: Kaç tane Google hesabınız var?

Joe Hindi / Android Otoritesi Android akıllı telefonunuzdan en iyi şekilde yararlanmak için bir Google hesabı gereklidir, bu da Play Store’a, bir ton hizmete ve cihazınız için bulut yedekleme işlevine erişmenizi sağlar. Ancak, gerçekte kaç tane Google hesabınız olduğunu merak ediyoruz. Sadece bir hesabınız mı var yoksa çok mu sallıyorsunuz? Aşağıdaki anket aracılığıyla bize bildirin […]

Anket: Kaç tane Google hesabınız var?

Joe Hindi / Android Otoritesi

Android akıllı telefonunuzdan en iyi şekilde yararlanmak için bir Google hesabı gereklidir, bu da Play Store’a, bir ton hizmete ve cihazınız için bulut yedekleme işlevine erişmenizi sağlar.

Ancak, gerçekte kaç tane Google hesabınız olduğunu merak ediyoruz. Sadece bir hesabınız mı var yoksa çok mu sallıyorsunuz? Aşağıdaki anket aracılığıyla bize bildirin ve seçiminizi genişletmek istiyorsanız bir yorum bırakın.

Kaç tane Google hesabınız var?

586 oy

Açıklığa kavuşturmak için, iş hesaplarından bahsetmiyoruz. Sadece yaptığınız kişisel hesaplardan bahsediyoruz. Ve birden fazla kişisel Google hesabına sahip olmanın birkaç nedeni var. Bu hesaba, birincil hesabınızın güvenliğinin ihlal edilmesi durumunda, başka bir ülkedeki içeriğe/hizmetlere erişmek için, ekstra bulut depolaması için veya tamamen farklı bir nedenle yedekleme amacıyla sahip olabilirsiniz.

Teknory