Anket: Telefonunuz çift SIM’i destekliyor mu?

Çift SIM işlevi, çeşitli amaçlara hizmet eden, günümüzde akıllı telefonlarda daha az değerlendirilen özelliklerden biridir. Çift SIM destekli telefon almanın en büyük nedenlerinden biri de elbette iş ve kişisel numaralarınızı tek bir cihazda aktif hale getirebilmeniz (iki telefona gerek yok). Yine de, telefonunuz çift SIM’i destekliyor mu? Devam edin ve aşağıdaki anket aracılığıyla oy verin… Okumaya devam et Anket: Telefonunuz çift SIM’i destekliyor mu?

Anket: Telefonunuz çift SIM’i destekliyor mu?

Çift SIM işlevi, çeşitli amaçlara hizmet eden, günümüzde akıllı telefonlarda daha az değerlendirilen özelliklerden biridir. Çift SIM destekli telefon almanın en büyük nedenlerinden biri de elbette iş ve kişisel numaralarınızı tek bir cihazda aktif hale getirebilmeniz (iki telefona gerek yok).

Yine de, telefonunuz çift SIM’i destekliyor mu? Devam edin ve aşağıdaki anket aracılığıyla oy verin ve seçiminizi genişletmek istiyorsanız bir yorum bırakın.

Telefonunuz çift SIM’i destekliyor mu?

174 oy

Açıklığa kavuşturmak için, sadece iki fiziksel SIM yuvası olan telefonlardan bahsetmiyoruz. Ayrıca fiziksel SIM yuvası ve eSIM veya iki eSIM’e sahip cihazlardan bahsediyoruz. Her iki durumda da, yukarıdaki ilgili seçeneği seçebilirsiniz.

Bir ahizede iş ve kişisel numaralara sahip olmanın yanı sıra, çift SIM destekli bir telefon almak için birkaç neden daha var. Birincisi, çift SIM işlevi, seyahat etmeniz gerekiyorsa idealdir ve birincil numaranızı erişilebilir durumda tutarken yerel servise sahip olmanızı sağlar. Bu özellik, mobil verinin pahalı olduğu bölgelerde de popülerdir ve başka bir ağdaki cazip veri fırsatlarından yararlanırken birincil numaranızı aktif tutmanıza olanak tanır.

Teknory