Apple, yeni Mac’leri ve MacBook’ları 2023’e kadar erteleyecek mi?

Neredeyse herkes Kasım ayında başka bir Apple etkinliği bekliyordu ancak yeni bir söylentiye göre M2 Pro, Max, Ultra ve Extreme çipli Mac’ler ve MacBook’lar 2023’e kadar çıkmayacak. Mark Gurman’ın son sayısında Açık Bloomberg yazarı, Apple’ın güncellenmiş MacBook Pro dizüstü bilgisayarlar ve daha hızlı bir Mac Mini ile birlikte M2 çipinin daha da güçlü bir varyasyonu …

Apple, yeni Mac’leri ve MacBook’ları 2023’e kadar erteleyecek mi?

Neredeyse herkes Kasım ayında başka bir Apple etkinliği bekliyordu ancak yeni bir söylentiye göre M2 Pro, Max, Ultra ve Extreme çipli Mac’ler ve MacBook’lar 2023’e kadar çıkmayacak.

Mark Gurman’ın son sayısında Açık Bloomberg yazarı, Apple’ın güncellenmiş MacBook Pro dizüstü bilgisayarlar ve daha hızlı bir Mac Mini ile birlikte M2 çipinin daha da güçlü bir varyasyonu ile yeni bir Mac Pro tanıtabileceğinden, Apple’ın yeni Mac’lerin duyurusunu 2023’e kadar ertelemeye karar verdiğini iddia ediyor. .

Gurman, bu Mac merkezli Apple etkinliğinin 2023’ün ilk çeyreğinde gerçekleşmesini bekliyor. Apple’ın Haziran ayındaki Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı, yeni Mac bilgisayarların duyurulması için bir başka olası tarih.

Kasım ayında bir basın açıklaması aracılığıyla yapılan duyuru da bir başka olasılık ve tatilden önce yeni bir Mac’in piyasaya çıkması beklenmedik bir durum değil. Önemli yükseltmeler varsa bu mantıklı değil, ancak bir basın bülteni aracılığıyla M2 Mac Mini lansmanı bir olasılık.

Çoğu Apple söylenti ve sızıntı kaynağı tahminlerini değiştirdi ve Kasım etkinliğinin olası olmadığı konusunda hemfikir, bu nedenle Apple’ın mağazada ne olduğunu görmek için bir satın alma işlemi yapmayı bekliyorsanız, devam etme zamanı gelmiş olabilir. Şu anda mevcut olan MacBook’ları planlayın ve seçin.

Apple’ın ilk çeyrek sürümleri genellikle Mart ayında gelir ve yeni Mac’ler Haziran ayına kadar gelmeyebilir. Birkaç ay beklemenizde bir sakınca yoksa, M2 Extreme çipli yeni bir Mac Pro biçiminde bir bilgisayar canavarı olabilir.

Editörün Önerileri


Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow