Apple’ın M2 MacBook Pro ve Mac mini’nin 2023’e kadar ertelendiği bildirildi

Apple’ın bu Kasım ayında M2 destekli Mac’leri piyasaya sürmesiyle ilgili söylentiler çalkalanıyordu, ancak şimdi gelecek yıla kadar beklememiz gerekecek gibi görünüyor. AYRICA BAKINIZ: Apple, USB-C’nin iPhone’a geldiğini doğruladı: ‘Başka seçeneğimiz yok’ Göre BloombergApple’dan Mark Gurman, Apple, 14 inç ve 16 inç MacBook Pro’ların yeni sürümlerini 2023’ün başına kadar piyasaya sürmeyi planlamıyor. Gurman’ın tahminine göre, yeni …

Apple’ın M2 MacBook Pro ve Mac mini’nin 2023’e kadar ertelendiği bildirildi

Apple’ın bu Kasım ayında M2 destekli Mac’leri piyasaya sürmesiyle ilgili söylentiler çalkalanıyordu, ancak şimdi gelecek yıla kadar beklememiz gerekecek gibi görünüyor.

AYRICA BAKINIZ:

Apple, USB-C’nin iPhone’a geldiğini doğruladı: ‘Başka seçeneğimiz yok’

Göre BloombergApple’dan Mark Gurman, Apple, 14 inç ve 16 inç MacBook Pro’ların yeni sürümlerini 2023’ün başına kadar piyasaya sürmeyi planlamıyor. Gurman’ın tahminine göre, yeni Mac’ler almayı umut edenlerin Mart ayına kadar beklemesi gerekebilir. İkisi birden gurme ve Apple içeriden Ming-Chi Kuo yeni MacBook Pro’ların en yeni M2 yongasına sahip olacağını ve M2 yongasıyla yükseltilmiş yeni bir Mac mini alabileceğimizi söyledi.

İçeridekiler, başlangıçta Apple’ın Eylül iPhone 14 etkinliğini ve Ekim M2 iPad Pro, giriş seviyesi iPad ve Apple TV 4K duyurusunu takip edecek üçüncü bir ürün lansmanı turu bekliyordu. Ama artık durum böyle değil. Geçen Perşembe günkü üç aylık kazanç çağrısı sırasında, Apple CEO’su Tim Cook, ürün serisinin yılın geri kalanı için “ayarlandığını” söyleyerek bunu etkili bir şekilde doğruladı. Apple, düşük performans gösteren Meta, Amazon ve Snapchat’in aksine, geçtiğimiz çeyrekte güçlü kazançlar bildirdi. Ancak teknoloji devi, muhtemelen gecikmeyi açıklayan makroekonomik ve tedarik zinciri sorunlarına karşı bağışık değildir.

Teknory