Arcane yaratıcıları, heyecanlı sürümden önce Sezon 2 ayrıntılarını anlatıyor

Andrew Amos ❘ Yayınlanan: 2022-11-09T07:20:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-09T04:20:51 Arcane Sezon 2 yolda ve şovun yaratıcıları, heyecanlı çıkışından önce hayranlar için bazı küçük ayrıntılar veriyor. Çok fazla değil, ancak Piltover ve Zaun’daki çatışma alevlenirken kırıntılar şimdilik yeterli yiyecek. gizemli League of Legends’ı ve muhtemelen animasyonu sonsuza dek değiştirdi. Popüler MOBA’ya dayanan hit TV dizisi, Jinx (Powder), […]

Arcane yaratıcıları, heyecanlı sürümden önce Sezon 2 ayrıntılarını anlatıyor

Yayınlanan: 2022-11-09T07:20:00

Güncellenmiş: 2022-11-09T04:20:51

Arcane Sezon 2 yolda ve şovun yaratıcıları, heyecanlı çıkışından önce hayranlar için bazı küçük ayrıntılar veriyor. Çok fazla değil, ancak Piltover ve Zaun’daki çatışma alevlenirken kırıntılar şimdilik yeterli yiyecek.

gizemli League of Legends’ı ve muhtemelen animasyonu sonsuza dek değiştirdi. Popüler MOBA’ya dayanan hit TV dizisi, Jinx (Powder), Vi, Caitlyn, Jayce ve Runeterra’daki sayısız diğer hikayelere giren ilk sezonu için sayısız övgü kazandı.

Riot, ilk bölümler için son bölümler yayınlanırken, Sezon 2’yi duyurmak için zaman ayırmadı. Gösteri, merakla beklenen çıkışından önce prodüksiyonda derin olsa da, showrunner’lar Christian ‘Praeco’ Linke ve Alex Yee, ne bekleyeceğine dair tohumlar ekmeye başladı.

Sezon 1 finalinin bir uçurum olduğunu düşündüyseniz, o zaman bunun geldiği yerde çok daha fazlası var. iki kelime kullanmak Sezon 2’de neler olduğunu açıklamak için, sırasıyla Linke ve Yee tarafından “savaş” ve “rubicon” gündeme getirildi.

Jinx’in Sting’in What Could Have Been oyununda oynanan son eyleminin bu cümlelere uymadığı gibi değil. Bununla birlikte, geri dönüşü olmayan başka bir nokta daha olacak ve bu, dizinin sevilen karakterlerinin çoğu için çok şey anlamına gelebilir.

Diğer daha küçük ayrıntılar da büyük olasılıkla oynayacaktır. Sihirle bağlantı bekleniyor ⁠— elbette, dizinin adı Arcane ⁠— ancak Jayce’in geçmişi ve gizemli bir sihirbaz tarafından nasıl kurtarıldığı hakkında biraz daha ayrıntı ekranda görünebilir. İsyan sahip olmak ayrıca bir Silco-Vander-Powder flashback dizisi sözü verdiüçlü arasındaki karmaşık ilişkiye dalmak.

Ve evet, 1. Sezondaki bir seks sahnesinden sonra, muhtemelen daha fazlası olacak. Yee ya da Linke hiçbir şeyi kesin olarak doğrulamıyordu, ancak hayranların Caitlyn ve Vi’nin romantizmine olan sevgisi göz önüne alındığında, o bölümde daha fazla çıra olabilir. Yine de belirsiz tutmak için ellerinden geleni yaptılar.

“Hmm… akla gelen herhangi bir karakter var mı?” diye sordu Yee, Praeco’ya. “Alex’i tanımıyorum. Sosyal medyada insanların bunu düşündüğüne bile inandıracak hiçbir şey görmedim.”

Arcane Sezon 1’de Caitlyn ve Vi’nin dinamiklerini beğendiyseniz, Sezon 2’de bundan daha fazlası var.

Bununla birlikte, ortak hikaye temaları yerine, iki ortak yaratıcı, ilk yedi yıl boyunca ilk TV şovlarını yapmaktan öğrendiklerini ve Sezon 2’de (çok fazla değil) değiştirmeyi planladıklarını ortaya koydu.

“Stratejim, kaçırılan fırsatlara üzülmek yerine öğrenmeye ve uyum sağlamaya çalışmak” evet açıkladı. “Neyse ki, 1. sezona verilen tepkilerde gördüklerimizin çoğu, 2. sezonda odaklandığımız şeyle iyi örtüşüyor, ancak burada ve orada hayranların belirli ritimlerle güçlü bir bağlantısı olduğunu hissettiğimizde vurguyu ayarladık. ”

Arcane Sezon 2’nin henüz kesin bir çıkış tarihi yok, ancak League of Legends hikayesinin bir sonraki nereye gideceğine dair beklentiler artıyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow