Artık (gayri resmi olarak) Pixel 7 telefonunuza 32 bit desteği ekleyebilirsiniz.

Robert Triggs / Android Otoritesi TL;DR Geliştiriciler, Pixel 7 serisinde 32 bit uygulama desteğini etkinleştirmek için çözümler üretti. Bu saldırılar, telefonunuzun köklenmesini gerektirir. Her iki çözüm de Magisk köklendirme yazılım aracının değiştirilmiş sürümleridir ve temel olarak 32 bit desteği için bir anahtarı çevirir. Bu, Google’ın tamamen kaldırmak yerine Pixel 7 ürün yazılımında 32 bit desteği […]

Artık (gayri resmi olarak) Pixel 7 telefonunuza 32 bit desteği ekleyebilirsiniz.

Robert Triggs / Android Otoritesi

TL;DR

  • Geliştiriciler, Pixel 7 serisinde 32 bit uygulama desteğini etkinleştirmek için çözümler üretti.
  • Bu saldırılar, telefonunuzun köklenmesini gerektirir.

Her iki çözüm de Magisk köklendirme yazılım aracının değiştirilmiş sürümleridir ve temel olarak 32 bit desteği için bir anahtarı çevirir. Bu, Google’ın tamamen kaldırmak yerine Pixel 7 ürün yazılımında 32 bit desteği devre dışı bırakması nedeniyle mümkündür. Ayrıca, Tensor G2 işlemcisi hala 32 bit işlemleri desteklemektedir.

Telefonunuzda 32 bit uygulama desteği olmamasını önemsiyor musunuz?

133 oy

Bu çözümlerin çalışması için Pixel 7 serisi telefonunuzun köklenmesi gerektiğini belirtmekte fayda var. Dolayısıyla, bu türden sistem kurcalama konusunda herhangi bir deneyiminiz yoksa, onlardan kaçınmak isteyebilirsiniz. Ek olarak, bunlar tam olarak gösterişli geçici çözümler değildir ve bu nedenle ileride sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Yine de 32 bit desteğin (gayri resmi olarak) Pixel 7’ye geri döndüğünü görmekten memnunuz. Play Store uygulamalarının büyük çoğunluğu gerçekten de 64 bit sürümler sunar ve bu nedenle çoğu kişi yalnızca 64 bit sürümle ilgili herhangi bir sorun yaşamamalıdır. telefon. Ancak terkedilmiş oyunları oynamak, niş uygulamalar yüklemek veya üçüncü taraf depolardan eski uygulamaları çalıştırmak isteyenler buna bir göz atmak isteyeceklerdir.

Teknory