Assassin’s Creed Odyssey, GTA Vice City Definitive Edition Lideri PlayStation Plus Ekstra, Ekim 2022 için Deluxe Oyunlar

Bu ay Playstation Plus Extra ve Deluxe/Premium kataloğuna birkaç Assassin’s Creed oyunu geliyor. 18 Ekim’den itibaren, daha yüksek seviyeli PS Plus aboneleri, diğer beş Assassin’s Creed oyununa ek olarak 2018’in Yunanistan’da geçen AC Odyssey’e erişim kazanacak. JRPG hayranları, beş girişte Akira Toriyama’nın Dragon Quest dünyasını keşfedebilirken, eski tarz oyuncular, yüksek çözünürlüklü dokular, aydınlatma geliştirmeleri ve […]

Assassin’s Creed Odyssey, GTA Vice City Definitive Edition Lideri PlayStation Plus Ekstra, Ekim 2022 için Deluxe Oyunlar

Bu ay Playstation Plus Extra ve Deluxe/Premium kataloğuna birkaç Assassin’s Creed oyunu geliyor. 18 Ekim’den itibaren, daha yüksek seviyeli PS Plus aboneleri, diğer beş Assassin’s Creed oyununa ek olarak 2018’in Yunanistan’da geçen AC Odyssey’e erişim kazanacak. JRPG hayranları, beş girişte Akira Toriyama’nın Dragon Quest dünyasını keşfedebilirken, eski tarz oyuncular, yüksek çözünürlüklü dokular, aydınlatma geliştirmeleri ve modern kontrollerle yeniden düzenlenen Grand Theft Auto: Vice City – The Definitive Edition’ı test edebilirler. Bu ürkütücü sezonda bazı korku oyunları arayanlar, bölünmüş gerçekleri keşfetmenize izin veren üçüncü şahıs bir psişik oyun olan The Medium’u tercih edebilir.

Assassin’s Creed’in Çin, Hindistan ve Rusya’da geçen 2.5D oyunları yıllar içinde tonlarca eleştiri topladı. Ancak bu ayki PS Plus Oyun Kataloğu eklemeleri, bunları ücretsiz olarak keşfetmenize ve kendi fikrinizi oluşturmanıza olanak tanır. Kim bilir? Belki Assassin’s Creed 3 Remastered ve 1868 Endüstri Devrimi tabanlı Assassin’s Creed Syndicate sisteminize indirilene kadar sizi meşgul eder.

Rs için ödeme yapanlar. 849 PS Plus Deluxe üyeliği, kütüphanelerine Castlevania: Lords of Shadow, Ultra Street Fighter IV ve Kazama Kiryu’nun pek de öyle olmayan oyunlarında gezindiğiniz Yakuza 3, Yakuza 4 ve Yakuza 5’in yeniden düzenlenmiş versiyonları gibi bazı klasikler ekleyebilir. basit emeklilik planları.

PlayStation Plus: PS Plus Deluxe, Extra ve Essential için Hindistan Fiyatlandırması Açıklandı

Sony listeyi açıkladı PlayStation Blogu, Ekim ayında PS Plus Extra ve Deluxe üyelerine sunulan tüm yeni oyunları ortaya koyuyor. (PS Plus Deluxe, belirli pazarlarda PS Plus Premium olarak bilinir.) Geçen ayki katalog, yüksek oktanlı nişancı Deathloop, Mısır’da geçen Assassin’s Creed Origins ve Watch Dogs 2 gibi AAA oyunları içeriyordu.

Ekim 2022’de PlayStation Plus Extra ve Deluxe/Premium üyelik sahiplerine sunulan ücretsiz oyunların tam listesi burada.

  • Assassin’s Creed Chronicles: Hindistan (yalnızca PS4 için)
  • Assassin’s Creed Chronicles: Rusya (yalnızca PS4 için)
  • Assassin’s Creed III Remastered (PS4)
  • Assassin’s Creed Syndicate (yalnızca PS4 için)

Blog gönderisinde ayrıca PS Plus Deluxe/ Premium üyelerine özel PS Plus Classics Kataloğundan da bahsediliyor. Bu ay, yukarıda bahsedilen Yakuza oyunları, Ultra Street Fighter IV, Everyday Shooter ve tek renkli, yandan kaydırmalı bulmaca platform oyunu Limbo’yu getiriyor.

Daha önce Sony, bu ay tüm PS Plus aboneleri için gelecek olan üç ücretsiz oyunu açıklamıştı. 31 Ekim’e kadar, PS Plus Essential üyeleri ve yukarıda bahsedilen üst düzey planlar, kitaplıklarına Hot Wheels Unleashed, Injustice 2 ve Superhot’ı ekleyebilir.

PlayStation Plus Deluxe aboneliği Hindistan’da Rs’den başlıyor. Ayda 849, Ekstra abonelik ise Rs’de başlıyor. Ayda 749.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

Teknory