Avatar: Son Hava Bükücü animasyon filminin çıkış tarihi Paramount tarafından onaylandı

Eleni Thomas ❘ Yayınlanan: 2022-11-11T06:00:54 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-11T06:01:03 Avatar: The Last Airbender, yaklaşan animasyon filminin sonunda Paramount tarafından onaylanmış bir çıkış tarihi almasıyla büyük bir şekilde geri geliyor. 2000’lerde, Avatar: Son Hava Bükücü, Nickelodeon’daki en popüler çizgi filmlerden biriydi. 2005 yılında çıkış yapan orijinal dizi üç sezon sürdü. Avatar evreni, sona ermesinden kısa bir süre […]

Avatar: Son Hava Bükücü animasyon filminin çıkış tarihi Paramount tarafından onaylandı

Avatar: The Last Airbender, yaklaşan animasyon filminin sonunda Paramount tarafından onaylanmış bir çıkış tarihi almasıyla büyük bir şekilde geri geliyor.

2000’lerde, Avatar: Son Hava Bükücü, Nickelodeon’daki en popüler çizgi filmlerden biriydi. 2005 yılında çıkış yapan orijinal dizi üç sezon sürdü. Avatar evreni, sona ermesinden kısa bir süre sonra, dört sezon boyunca devam eden bir takip animasyonu olan The Legend of Korra ile genişletildi.

Şimdi yaklaşmakta olan animasyon filminde daha fazlası var. tarafından bildirildiği gibi Çeşitlilikyaklaşan Avatar: Son Hava Bükücü animasyon filmi 10 Ekim 2025’te vizyona girecek.

Şu anda “isimsiz Aang Avatar filmi” olarak anılan filmde Aang, Katara, Zuko, Toph ve Zuko’nun yetişkin versiyonları yer alacak. The Legend of Korra, orijinal çetenin bazılarını yetişkinler olarak içeriyor olsa da, bu film Aang hala hayattayken ve Avatar’da yalnızca onların yolculuklarına ve maceralarına odaklanacak.

Avatar: Son Hava Bükücü büyük bir şekilde geri dönüş yapmak istiyor

Orijinal Avatar: The Last Airbender serisi, Nickelodeon’un en büyük hitlerinden biriydi.

Bu, yaklaşmakta olan tek Avatar: The Last Airbender projesi değil. Bu isimsiz Aang filminin yanı sıra iki Avatar animasyon filminin daha vizyona gireceği doğrulandı. Biri hayranların en sevdiği karakter Avatar Kyoshi’ye dayanan bir film olacak, diğeri ise Legend of Korra animasyon filmi olacak.

Japon animesinden büyük ölçüde ilham alan çizgi film serisi, dört element hava, ateş, su ve toprakta ustalaşabilen ve dünyalarına barış getirmeye yardımcı olan Avatar’ın maceralarına odaklanıyor. Avatar öldüğünde, ruhları daha sonra geçmiş yaşamlarıyla bir bağlantı işleyen yeni bir insanda reenkarne olur.

Animasyon filmler yayınlanmadan önce, hayranlar Netflix’in 2023’te bir noktada akış hizmetinde yayınlanması beklenen orijinal Avatar: The Last Airbender serisinin canlı aksiyon uyarlamasını izleyebilecekler.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow