Beyaz Xbox Series X yakında çıkıyor; Bu doğru mu?

Kartal gözlü oyuncular, Logitech'in en yeni oyun kulaklığını tanıtan en son reklamında beyaz bir Xbox Series X'i hemen fark ettiler. Logitech'in şık reklamında iki renkte sunulan ASTRO A30 Kablosuz Kulaklık bulunuyor: siyah ve beyaz.

Beyaz Xbox Series X yakında çıkıyor; Bu doğru mu?

Beyaz Xbox Series X, siyah kulaklık modellenirken arka planda fark edilebilir. Bu, Microsoft'un potansiyel olarak beyaz bir Xbox Series X piyasaya sürmesiyle ilgili konuşmaları açtı, ancak soru şu: bu doğru mu? Eğer öyleyse, ne zaman geliyor?

Kötü haberlerin taşıyıcısı olmaktan nefret ediyoruz, ancak Microsoft o zamandan beri beyaz bir Xbox Series X'in yakında çıkacağına dair tüm söylentileri kapattı. Farklı oyun haber merkezlerine konuşan Microsoft, Xbox Series X'in beyaz renkte yeni bir modelini piyasaya sürmediklerini açıklıyor.

En son reklamlarına beyaz Xbox Series X'i dahil etmeye karar veren Logitech'ti.

Bu noktada, beyaz bir Xbox Series X'in reklama nasıl girdiğini anlamaya çalışıyoruz. Xbox'ın yanı sıra, arka planda raflara yerleştirilmiş başka beyaz ürünler de vardı. Diğer tüm ürünler yasal görünüyor. Soru şu ki, Logitech gerçek konsolu Microsoft'tan almadı mı? Evet ve hayır.

En son reklamlarına beyaz Xbox Series X'i dahil etmeye karar veren Logitech'ti.

  • Konsolun beyaz bir versiyonunu dahil etme fikri Microsoft'tan hiç gelmedi.
  • Logitech beyaz konsolu dahil etme kararı aldı ancak değişiklikler el yapımı
  • Reklamın tüm temasına uyacak şekilde Xbox Series X'in rengini değiştirdiler.

Logitech, CNET'e yaptığı açıklamada bunu nasıl yaptıklarını açıkladı: Videodaki kreatifin bir parçası olarak bir Xbox'ın kaplamasını yaptık.” Açıklamayı, bunun yol açmış olabileceği herhangi bir rahatsızlık veya karışıklık için bir özür ile sonlandırdılar.

Bu Logitech reklamında çalışan ekip, yasal bir Xbox Series X'e el koymuş olsa da, rengini değiştirmek için burada ve orada bazı rötuşlar yaptılar. Şu anda konsol sadece siyah renkte geliyor. Konsolun rengini değiştirmek istiyorsanız, Xbox biriminiz için kaplama gibi özel işler yapan işletmelere başvurmanız gerekir.

Hiç beyaz bir Xbox Series X görecek miyiz?

Microsoft'un IGN ve VGC gibi satış noktalarına verdiği açıklamalarda temsilci şunları söyledi:

"ŞU ANDA XBOX SERİES X KONSOLUNU BEYAZ OLARAK PİYASAYA SÜRME PLANIMIZ YOK."

Microsoft temsilcisinin şu anda bunun için bir planları olmadığını söylediği gerçeğine tutunmamız gerekecek . Microsoft'un Series X'i diğer renk yollarında piyasaya sürmeye karar vermesi mümkündür, ancak şimdilik sadece siyah renkte geliyor. Konsolun özel sürümleri var, ancak tasarım yine de tercihinize bağlı.

  • Ayrıca, PS5 teklifi gibi konsollar kendi birimlerini kapsadığından, Microsoft'un bunu gerçekleştirmesi için büyük bir olasılık var.
  • Nintendo Switch, kullanıcıların kendi cihazlarını kişiselleştirmelerini de kolaylaştırır.
  • Microsoft'un bu trendi yakalaması ve Xbox kullanıcıları için kullanılabilir hale getirmesi sadece an meselesi.