Beyoncé Rönesans turu: Biletler, fiyatlar, ön satış, tarihler, setlist ve her şey…

27 Ekim 2022, 17:58 | Güncelleme: 28 Ekim 2022, 12:02 Beyoncé’nin Rönesans tur biletleri ne kadar olacak? Rönesans turu ön satış kodu nereden alınır? Beyoncé hangi şehirlerde oynayacak? İşte bildiklerimiz… Biz olabilir HÂLÂ beklemek Rönesans görseller ama Beyoncé şimdi bir Rönesans tur oluyor. Geçen hafta sonu (22 Ekim), Beyoncé’nin annesi Tina Knowles-Lawson beşinci yıllık Giyilebilir …

Beyoncé Rönesans turu: Biletler, fiyatlar, ön satış, tarihler, setlist ve her şey…

27 Ekim 2022, 17:58 | Güncelleme: 28 Ekim 2022, 12:02

Beyoncé’nin Rönesans tur biletleri ne kadar olacak? Rönesans turu ön satış kodu nereden alınır? Beyoncé hangi şehirlerde oynayacak? İşte bildiklerimiz…

Biz olabilir HÂLÂ beklemek Rönesans görseller ama Beyoncé şimdi bir Rönesans tur oluyor.

Geçen hafta sonu (22 Ekim), Beyoncé’nin annesi Tina Knowles-Lawson beşinci yıllık Giyilebilir Sanat Galasına ev sahipliği yaptı. Beyoncé elbette oradaydı ve Beyhive’in bunu öğrenmesi uzun sürmedi. müzayede ödüllerinden biri iki bilet ve birinci sınıf uçuşlardı Beyoncé’yi “2023 yazında başlayacak” Rönesans Turunda görmek için. Ödül 50 bin dolara satıldı.

Beyoncé’nin son solo turunun üzerinden resmi olarak altı yıl geçtiği göz önüne alındığında, Beyoncé’yi canlı izleme talebi her zamankinden daha fazla. yılından itibaren geçen süre içinde Formasyon Dünya TuruBeyonce onu serbest bıraktı eve dönüş canlı albüm, Her şey Aşk JAY-Z ile, Aslan Kral: Hediye ve şimdi Rönesans. Ayrıca şu anki çağda iki sahne daha olacağıyla dalga geçiyor.

Bunu akılda tutarak, olası tur tarihleri, olası tur durakları, olası bilet fiyatları, ön satış kodlarını ve aradaki her şeyi bulabileceğiniz Beyoncé’nin yaklaşan Rönesans Turu hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey burada.

Beyonce’nin Rönesans tur: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey…

Beyoncé Rönesans turu: Biletler, fiyatlar, ön satış, tarihler, setlist ve bilmeniz gereken her şey

Beyoncé Rönesans turu: Biletler, fiyatlar, ön satış, tarihler, setlist ve bilmeniz gereken her şey.

Resim: The Recording Academy için Kevin Winter/Getty Images, Coachella için Kevin Winter/Getty Images


Rönesans tur tarihleri: Beyoncé 2023’te ne zaman turneye çıkıyor?

Beyoncé şu anda herhangi bir resmi tur tarihini açıklamadı. Ancak Giyilebilir Sanat Galası’ndaki ödül, Rönesans Turunun “2023 yazında başlayacağını” ortaya koydu. Yani Rönesans Tur tarihlerini Haziran 2023’e kadar bekleyebiliriz.

Beyoncé geçmişte arenalar yaptı ancak son solo turu The Formation World Tour, bir stadyum turuydu. Ayrıca son on yılda JAY-Z ile iki stadyum turu yaptı, bu yüzden Rönesans Turunun bir stadyum olayı olması muhtemel.

Günlük Çifte Hit Beyoncé’nin 2023 için uluslararası bir stadyum turu hazırladığını bile bildirdiler, bu yüzden bu paraları kurtarmanın zamanı geldi! 2023 Kara Cuma günü biletlerin satışa çıkabileceğine dair söylentiler var.

Bu sayfayı yer imlerine ekleyin ve duyurulduğunda sizi daha fazla bilgi ile güncelleyeceğiz.

Beyoncé Rönesans turu ön satış kodları: Ülkeniz için ön satış kodu nasıl bulunur

Halihazırda Beyoncé, henüz herhangi bir resmi satış öncesi kod bilgisini açıklamadı. Rönesans tur. Yine de, sitesine kaydolan hayranlara tur biletlerine erken erişim sağlama eğiliminde. Başka bir deyişle, ihtiyacınız olan tüm bilgileri mümkün olan en kısa sürede aldığınızdan emin olmak için Beyoncé’nin bültenine abone olduğunuzdan emin olun. Tıklamak BURADA bunu yapmak için.

Beyoncé muhtemelen biletlerin satışa çıkmasından günler önce turu açıklayacak, bu nedenle tam olarak hangi tarihlere bilet almak istediğinizi belirlemek için biraz zamanınız olmalı.

Beyoncé 2023'te turneye mi çıkıyor?

Beyoncé 2023’te turneye mi çıkıyor?

Resim:
Getty


Beyoncé 2023 tur yerleri: Beyoncé hangi şehirlerde oynayacak?

Beyoncé, Rönesans Turu için herhangi bir yer veya tarih doğrulamadı. Ancak Giyilebilir Sanat Galasında uluslararası tarihlerin olacağını ağzından kaçırdı. Beyoncé geçmişte İngiltere, ABD, Avrupa, Kuzey Amerika, Asya, Okyanusya ve Güney Amerika’yı gezdi. Ayrıca 2019’da Güney Afrika’da sahne aldı.

Bunun Beyoncé’nin altı yıl içindeki ilk turnesi olacağı düşünülürse, muhtemelen mümkün olduğu kadar çok hayrana konser vermek isteyecektir. Beyoncé’nin 2018 film müziği albümünde birden fazla Afrikalı sanatçıyla işbirliği yaptıktan sonra Afrika’da bir adım atması da mümkün: Aslan Kral: Hediye.

Beyoncé’nin hangi şehirlerde performans göstereceğini tam olarak bilmek için resmi açıklamasını beklememiz gerekecek.

Beyonce Rönesans turu bilet fiyatları: Beyoncé’nin turu biletleri ne kadar olacak?

Çoğu turda olduğu gibi, ne kadar olduğunu bulmamız pek mümkün değil. Rönesans tur biletleri satışa çıkana kadar mal olacak. Bununla birlikte, fiyatların çukurda olmanıza, ayrı ayakta durmanıza veya oturmanıza bağlı olarak değişmesi muhtemeldir. Beyoncé’nin farklı paketler sunması da mümkün.

Beyoncé ve JAY-Z’nin 2018’deki On the Run II Tour biletleri, tanrılarda 25 sterlin ile 160 sterlin arasında değişiyordu. Ancak Ticketmaster’ın artık dinamik fiyatlandırmayı tanıtmasıyla, hayranların Beyoncé’yi bu turu görmek için ne kadar ödeyeceği belli değil.

Herhangi bir güncelleme ile sizi haberdar edeceğiz.

Beyoncé Rönesans turu bilet fiyatları: Beyoncé'nin turu biletleri ne kadar olacak?

Beyoncé Rönesans turu bilet fiyatları: Beyoncé’nin turu biletleri ne kadar olacak?

Resim:
Getty


Beyonce Rönesans tur setlist: Hangi şarkıları çalacak?

Beyoncé bugüne kadarki ikonik kariyeri boyunca yedi stüdyo albümü, JAY-Z ile ortak bir albüm, bir film müziği albümü, birden fazla canlı albüm ve Destiny’s Child’ın bir parçası olarak dört albüm yayınladı. Şuna da inanılıyor Rönesans üç albümlük bir projenin ilk albümü. Bunu göz önünde bulundurarak, seçebileceği yüzlerce ikonik şarkı var.

Beyoncé’nin önceki turlarının çoğu gibi, Rönesans turunun da ağırlıklı olarak tanıtımını yaptığı albümün şarkılarının yanı sıra en büyük hitleri ve hayranların en sevdiği derin kesimleri içerecek gibi görünüyor. “Break My Soul”, “Cuff It” ve “Alien Superstar”ın yanı sıra “Formation”, “Crazy In Love” ve “Love on Top” gibi şarkıları duymayı bekleyin.

Ayrıca, ‘Blow’, ‘Find Your Way Back’ ve ‘Schoolin’ Life’ gibi değeri bilinmeyen bop’ların set listesinde bir yerde görüneceğinden eminiz.

Her zamanki gibi, turun ilk tarihine kadar setlisti bilemeyeceğiz. Ne oynadığını öğrenmek için bu sayfaya dönün.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow