Bir Android’de GPS Konumunuzu Nasıl Aldatabilirsiniz?

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki bazı sayfalar bir bağlı kuruluş bağlantısı içerebilir. Bu, yazımızı hiçbir şekilde etkilemez. İster yalnızca başka bir ülkede bulunan Netflix şovlarını izlemek ister Snapchat’te konumunuzu değiştirmek isteyin, Android’de GPS konumunuzu taklit etmek için birçok neden vardır. Neyse ki, bunu yapmak nispeten kolaydır. Tek yapmanız gereken doğru uygulamayı indirmek ve başlamak için birkaç […]

Bir Android’de GPS Konumunuzu Nasıl Aldatabilirsiniz?

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki bazı sayfalar bir bağlı kuruluş bağlantısı içerebilir. Bu, yazımızı hiçbir şekilde etkilemez.

İster yalnızca başka bir ülkede bulunan Netflix şovlarını izlemek ister Snapchat’te konumunuzu değiştirmek isteyin, Android’de GPS konumunuzu taklit etmek için birçok neden vardır. Neyse ki, bunu yapmak nispeten kolaydır. Tek yapmanız gereken doğru uygulamayı indirmek ve başlamak için birkaç adımı izlemek.

Bir Android'de GPS Konumunuzu Nasıl Aldatabilirsiniz?

Android’de GPS konumunuzu taklit etmek için kullanabileceğiniz bazı uygulamalara ve bunları nasıl kuracağınıza bir göz atalım.

Doğru Uygulamayı Seçmek

GPS’inizi yanıltmanın yapmak istediğiniz bir şey olduğuna karar verdiyseniz, bunu yapmak için uygun uygulamayı indirmek isteyeceksiniz. İlk olarak, GPS konumunuzu taklit etmeniz gerekmiyorsa, yalnızca bir akış hizmetine erişmek için konumunuzu değiştirmeniz gerekiyorsa, aşağıdakilerden birini seçin: en iyi VPN hizmetleri daha iyi çalışırdı. Sadece harika bir ücretsiz VPN’i test etmek istiyorsanız, o zaman Özel sizin için hizmet olabilir.

PrivadoVPN: Ücretsiz Bir VPN Seçeneği

2022’de Play Store’daki GPS sahtekarlığı uygulamalarının sayısı sayesinde, hangi uygulamanın sizin için doğru olduğunu belirlemek aslında oldukça zor olabilir.

Play Store’daki %99’u aynı şeyi yapan tüm GPS uygulamalarının kapsamlı bir incelemesini yapmayacağız, ancak sizi çalıştığı bilinen bazı uygulamalara yönlendirebiliriz. kötü amaçlı yazılım ve ücretsizdir.

 • Sahte GPS Konumu: Sahte GPS Konumu iyi tasarlanmış ve 40.000’den fazla inceleme ile yaklaşık 4 yıldız (5 üzerinden) derecesini korumuştur. Temel ama ücretsiz ve kullanımı kolaydır.
 • Sahte GPS GO Konum Spoofer: Bu sahtekarlık hedefleniyor Pokemon Git Oyuncular ve yarı tarihli bir arayüze ve Play Store’da 4.0 derecesine sahip olsa da sağlam bir uygulama. İlk seçimimizin sizin için çalışmasını sağlayamazsanız, denenecek uygulama GO Location Spoofer’dır. Ayrıca 2.99$’a Pro sürümü de mevcut.
 • VPN – Sahte GPS Konumu: VPNa, ismine rağmen bir VPN (sanal özel ağ) içermez. Ad aslında Sanal Telefon Navigasyon Uygulaması anlamına gelir ve GPS’inizi şu anda Dünya’daki herhangi bir konuma yönlendirmenize olanak tanır. Bazıları, uygulamanın Android’in daha yeni sürümlerinde çalışmadığını bildirdi, bu nedenle 2020’de yüklerken bunu aklınızda bulundurun.
 • Sahte GPS: Sahte GPS, sinyalinizi belirli hızlarda hareket ettirmenize ve ayrıca sadece GPS’inizi hareket ettirmenize izin veren bir joystick moduna sahiptir. Uygulamanın tasarımı sağlamdır ve bu listedeki uygulamaların çoğundan daha modern bir görünüme sahiptir.

Yukarıdaki listede olmayan bir uygulama yüklerseniz, devam etmeden önce kullanıcı incelemelerine bakmanızı öneririz. Bazen verilerinizin nereye gönderildiğini söylemek imkansızdır – bu, yukarıda önerilen uygulamalarımızda bile bir sorundur – ancak verilerinizi ve nereye gönderildiğini, gönderildiğini ve depolandığını izlemek için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız.

Android’de GPS Konumunuzu Nasıl Aldatabilirsiniz?

Hangi uygulamanın sizin için doğru olduğuna karar verdikten sonra, programı cihazınıza indirip kurmanın zamanı geldi. Bu uygulamaların tümü Play Store üzerinden ücretsiz olarak sunulmaktadır; iOS’tan farklı olarak, bu uygulamaları indirmek için jailbreak yapmanız veya üçüncü taraf uygulama havuzlarına gitmeniz gerekmeyecek. Aynı şekilde, uygulamayı yüklemek veya kullanmak için cihazınızı rootlamanız gerekmez. Bu uygulamaların tümünü, herhangi bir önemli teknik bilgi birikimi olmadan hemen hemen her akıllı telefonda kullanabilirsiniz.

İyi kullanıcı derecelendirmesi ve basitliği sayesinde bu adım adım için Sahte GPS Konumu kullanıyoruz. Hangi uygulamayı seçerseniz seçin, uygulamayı kurmak için gerçek ayarlar aynı kalacaktır, bu nedenle herhangi bir sorunla karşılaşmamalısınız.

Doğru Ayarları Etkinleştirme

Sahte bir GPS sinyaline erişmek için telefonunuzun köklenmesi veya saldırıya uğraması gerekmese de, Android’in içinde, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli seçenekler ve özelleştirme seçenekleri sunan gizli bir menü olan “geliştirici ayarları”nı etkinleştirmeniz gerekir.

Ne yaptıklarını bilmeden ayarlarla uğraşmadığınız sürece geliştirici ayarlarını etkinleştirmenin bir dezavantajı yoktur. Geliştirici ayarları varsayılan olarak gizlidir, çünkü orada bazı seçenekler vardır, tersine çevrilebilir olsa da, ne yaptığınızı bilmiyorsanız telefonunuzu gerçekten bozabilir.

Bu öğretici için yalnızca bir ayarı değiştiriyoruz, bu nedenle geliştirici ayarlarını etkinleştirmek kolay ve güvenli.

 1. Geliştirici seçeneklerini etkinleştirmek için telefonunuzdaki ayarlar menüsünü açın ve menünüzün “Telefon Hakkında” bölümünü bulana kadar sonuna kadar kaydırın. Bazı cihazlar bu “Sistem” ayarları veya başka bir genel ad olarak adlandırabilir.

 2. Şimdi, tıklayın Yazılım Bilgileri Bir sonraki menüye erişmek için

 3. Seçenekler listesinde ilerleyin ve bulun Yapı numarası. Bu seçeneğe art arda 7 kez dokunun. En altta, “geliştirici olmaktan beş adım ötede” yazan küçük bir mesaj göreceksiniz.

 4. Yedinci dokunuştan sonra telefonunuzun kilit açma kodunu girmeniz gerekecektir. O zaman, göreceksin Geliştirici modu açıldı ekranın alt kısmındaki mesaj.

Artık telefonunuza, gerçek konum yerine konumunuzu göndermek için Sahte GPS uygulamasını kullanmayı öğretebiliriz.

Sahte Konumu Etkinleştirme

Artık ayarlar menünüzde yeni bir seçenek göreceksiniz. Bu noktada, Sahte GPS’i varsayılan konum aracınız olarak ayarlamak için yeni Geliştirici menüsüne gitmemiz gerekecek. İşte nasıl:

 1. Aşağı kaydırırsanız Telefon hakkında göreceksin Geliştirici Seçenekleri. Dokunun.

 2. Şimdi, üzerine dokunmamız gerekiyor Sahte Konum Uygulamasını Seçin seçenek.

 3. GPS konumunuzu taklit etmek için kullanmayı planladığınız uygulamayı seçin.

Uygulamayı seçtikten sonra sıra konumunuzu belirlemeye gelir.

Sahte Konumunuzu Ayarlayın

Sahte GPS Konum uygulamasını kullanarak konumunuzu nasıl kuracağınızı göstereceğiz. Ancak, kullandığınız uygulamadan bağımsız olarak talimatlar oldukça benzerdir.

 1. GPS uygulamanızı açın ve cihazlarınızın konumuna erişmesine izin vermek için seçeneğe tıklayın.

 2. Kaydırıcıyı ayarlamak istediğiniz konuma taşımak için parmağınızı kullanın. Tam konumu ayarlamayı kolaylaştırmak için yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak için + veya – seçeneğini de kullanabilirsiniz.

 3. Konumunuzu ayarladıktan sonra, üzerine dokunun. Oyna buton. Ardından, yeni konumunuz etkindir.

Sahte GPS Konumu için, artı işaretini hedef konumunuz üzerine yerleştirmeniz gerekir. Bunu yaptıktan sonra, sağ alt köşedeki küçük Oynat simgesine tıklarsınız ve hızlı bir reklam oynatılır.

Reklam bittikten sonra, konumunuzu harita üzerinde hareket ettirmek için joystick’i kullanabilir veya joystick’i devre dışı bırakıp uygulamanın arka planda çalışmasına izin verebilirsiniz.

Burada, bir yol oluşturma, reklamları kaldırma, favori yerleri ayarlama ve daha fazlası dahil olmak üzere oynayabileceğiniz her türlü seçenek vardır.

Uygulamayı Test Etme

İşlemdeki son adım basittir: kontrol edin ve GPS konumunuzun doğru şekilde sahte olduğundan emin olun. Bunu yapmak için bir çift yol var.

İlk olarak, arama yapabilirsiniz “benim konumum” Google’da, cihazınızda mevcut GPS konumunuzla birlikte küçük bir Google Haritalar penceresi görüntüleyecektir.

Alternatif olarak, uygulamanın düzgün çalışıp çalışmadığını görmek için konumunuzu kullanan bir uygulamayı her zaman açabilirsiniz. Örneğin, Snapchat size çok sayıda Coğrafi Filtre verebilir veya Google Haritalar “yakındaki” restoranları önerecektir.

Eğer çalışmıyorsa, umutsuzluğa kapılmayın. Uygulamayı yeniden kontrol edin ve kimlik sahtekarlığınızın etkinleştirildiğinden emin olmaya çalışın. Seçtiğiniz ilk uygulamanın telefonunuzda düzgün çalışıp çalışmadığını görmek için farklı uygulamalar kullanmayı da deneyebilirsiniz. Ayrıca, cihazınızın GPS sinyalinin açık olup olmadığını kontrol ettiğinizden emin olun.

Sonuç olarak, GPS sahtekarlığı biraz hassas olabilir, bu nedenle herhangi bir önemli sorunla karşılaşırsanız cihazda sorun gidermeye devam ettiğinizden emin olmanız önemlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

En sık sorulan sorularınız için birkaç yanıtımız daha var:

Life360’ta konumunuzu taklit edebilir misiniz?

En popüler izleme uygulamalarından biri olan Life360, genellikle arkadaşlarınızı ve aile üyelerinizi takip etmek için kullanılır. Nadiren hain nedenlerle kullanılır, seyahatlerinizi özel tutmanız gereken bir zaman gelebilir. Android cihazlarda, Life360’ı farklı bir konum göstermesi için kandırmak mümkündür.

Bunun için ayrıntılı bir makalemiz var buradaancak esasen Life360’ta konumunuzu taklit etmek için yukarıdaki adımları izleyeceksiniz.

Konum sızdırma, Pokemon Go’nun ilerlemesinde bana yardımcı olabilir mi?

Pokemon Go, seyahat ettiğiniz için ödüller kazandığınız harika bir oyundur. Pokemon yakalamak ve savaşlara katılmak için mahallenizden uzaklaşmadan çok ilerleyemezsiniz. Neyse ki GPS sahtekarlığı, oyunu seven ancak seyahat edemeyenlerin oyunda ilerlemesini mümkün kılıyor. Ancak dikkatli olun: Niantic aldatmacanızı yakalarsa, başınız belaya girecek ve muhtemelen kalıcı bir yasak alacaksınız.

Bir GPS sahtekarlığı uygulaması indirdikten sonra, Android telefonunuzdaki Geliştirici Seçeneklerini açın ve konumunuzu oyunu oynamak istediğiniz yere ayarlayın. Buradan Pokemon Go’yu açın ve normalde yaptığınız gibi oynamaya başlayın.

Son düşünceler

GPS sinyalinizi yanıltmak, oynamak için pek kullanılmaz Pokemon Git bu günlerde, ancak birçok başka uygulaması var. Arkadaşlarınızı olmadığınız bir yerde olduğunuzu düşünmeleri için kandırmak, gitmediğiniz yerleri kontrol etmek, yeni bölgelerdeki flört profillerine bakmak, bunun yaygın nedenleridir.

Konumunuzu tüm gün yanıltmanızı önermesek de, bir içerik karartmasını aşmanız veya Snapchat gönderilerinize sahte bir Coğrafi Filtre yerleştirmeniz gerektiğinde, uygulama çekmecenizde bulundurmanız iyi olan kullanışlı bir araçtır.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow