Black Friday oyun fırsatı: 299,99$’a Mario Kart 8 Deluxe içeren bir Nintendo Switch edinin.

100 $ TASARRUF EDİN: 24 Kasım itibarıyla Walmart, Nintendo Switch paketine sahip(yeni bir sekmede açılır) Mario Kart 8 Deluxe ve 299,99 $’a 3 aylık Nintendo çevrimiçi üyeliği ile. Bu %25’lik bir tasarruf demektir. Nintendo’nun her zaman popüler olan Switch konsolu ve Mario Kart mükemmel bir eşleşme ve tıpkı 1998 yılında, bir çocuk için Noel’de yepyeni […]

Black Friday oyun fırsatı: 299,99$’a Mario Kart 8 Deluxe içeren bir Nintendo Switch edinin.

100 $ TASARRUF EDİN: 24 Kasım itibarıyla Walmart, Nintendo Switch paketine sahip(yeni bir sekmede açılır) Mario Kart 8 Deluxe ve 299,99 $’a 3 aylık Nintendo çevrimiçi üyeliği ile. Bu %25’lik bir tasarruf demektir.


Nintendo’nun her zaman popüler olan Switch konsolu ve Mario Kart mükemmel bir eşleşme ve tıpkı 1998 yılında, bir çocuk için Noel’de yepyeni bir Nintendo konsolu açmaktan daha heyecan verici bir şey yoktur. Bu yüzden bu Walmart anlaşması(yeni bir sekmede açılır) vazgeçmek zor: neon mavisi ve kırmızı JoyCon kontrollerine sahip bir Switch, Mario Kart 8 Deluxe’ün tam oyun indirmesi ve 3 aylık Nintendo Switch Online’a sahip olacaksınız, hepsi 299,99$’a. Bu, normal fiyatından 100 dolar daha düşük. Haydi gidelim!

Mario Kart 8 Deluxe, herkesin sevdiği şeylerden daha fazlasını getiriyor: daha fazla parkur (toplamda 48 tane daha), daha fazla karakter, daha fazla oyun modu ve belki de en önemlisi daha fazla nostalji. Nintendo 64, 3DS, Game Boy Advance ve Wii’deki tüm favorilerinizin yeniden yapımlarıyla bu, tüm Booster Course Pass paketlerini içerir. Ve Nintendo Switch Online, 100’den fazla klasik Nintendo, Super Nintendo ve Nintendo 64 oyununu indirmek için e-mağazanın yanı sıra DLC’lerde Altın Puan kazanma, buluta kaydetme, arkadaşlarla oynama ve çocukluğunuzu yeniden yaşama yeteneğinin kilidini açar.

Bu mutlaka tükenir. 100 $ indirimli pakete göz atın(yeni bir sekmede açılır) hala etraftayken.

Teknory