Black Panther 2 Disney Plus’ta mı olacak? Wakanda Forever nasıl izlenir

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-07T15:50:48 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-07T15:50:55 Black Panther 2 Disney+’a mı geliyor? İşte Black Panther: Wakanda Forever’ın çıkışı hakkında bilmeniz gereken her şey, ayrıca onu ne zaman ve nerede izleyip yayınlayabileceğinizi. Wakanda Forever, Ryan Coogler’ın yönettiği ve Letitia Wright, Angela Bassett, Winston Duke ve Tenoch Huerta’nın Namor olarak ilk çıkışını yaptığı 2018 yapımı …

Black Panther 2 Disney Plus’ta mı olacak?  Wakanda Forever nasıl izlenir

Yayınlanan: 2022-11-07T15:50:48

Güncellenmiş: 2022-11-07T15:50:55

Black Panther 2 Disney+’a mı geliyor? İşte Black Panther: Wakanda Forever’ın çıkışı hakkında bilmeniz gereken her şey, ayrıca onu ne zaman ve nerede izleyip yayınlayabileceğinizi.

Wakanda Forever, Ryan Coogler’ın yönettiği ve Letitia Wright, Angela Bassett, Winston Duke ve Tenoch Huerta’nın Namor olarak ilk çıkışını yaptığı 2018 yapımı Kara Panter’in merakla beklenen devamı.

Proje, Marvel Sinematik Evreninde Kara Panter mantosunu elinde tutan T’Challa’yı oynayan Chadwick Boseman’ın ölümünün ardından ertelenmişti.

Black Panther 2 piyasaya sürülmeden önce merak ediyor olabilirsiniz: Disney Plus’a gelecek mi, başka bir yerde yayınlayabilir miyim ve ne zaman izleyebilirim? İhtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Black Panther 2 Disney Plus’ta mı?

Black Panther 2, yayınlandığı günden itibaren Disney+’ta olmayacak – bununla birlikte, Marvel Sinematik Evrenindeki diğer filmlerle birlikte bir süre sonra akış platformuna eklenecek gibi görünüyor.

Herhangi bir duyuru üzerine bu alanı güncelleyeceğiz.

Kara Panter 2 çıkış tarihi

Kara Panter 2 sinemalarda gösterime girecek 11 Kasım 2022.

Disney+’a ne zaman ekleneceği konusunda ise resmi bir tarih yok – ancak geçmiş MCU yayınlarına bakarak bir tahminde bulunabiliriz.

Thor: Love ve Thunder, Disney+’a gelmeden önce 64 günlük bir tiyatro oyununun tadını çıkarırken, Doctor Strange in the Multiverse of Madness sadece 47 gün sürdü.

Her şey gişe performansına bağlı, yani Black Panther: Wakanda Forever başarılı olursa, 2022’nin sonundan önce Disney+’ta görmemiz pek olası değil, bu yüzden büyük olasılıkla 2023’ün başı.

Black Panther 2 nasıl izlenir: Yayında mı?

Hayır, Kara Panter 2 yayınlanamayacak serbest bırakıldığı günden itibaren. Filmi evden kiralamak için isteğe bağlı premium bir seçenek olmayacak.

Kara Panter 2 olacak sadece sinemalarda izlenebilirIMAX, 3D, 4DX ve diğer özel formatlar dahil.

Kara Panter: Wakanda Forever 11 Kasım’da sinemalarda olacak. Disney+’a kayıt olabilirsiniz. burada.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow