Blue Beetle’da Ben Affleck’in Batman’i mi?

Sam Comrie ❘ Yayınlanan: 2022-11-08T20:00:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-08T18:18:37 Ben Affleck’in Batman’i Blue Beetle’da görünecek mi? Affleck’in Caped Crusader olarak potansiyel dönüşünü dört gözle beklerken, Batman’in yaklaşan DCEU gişe rekorları kıran filmindeki görünümü hakkında bildiklerimiz burada. DCEU yönünü değiştirmeye devam ediyor ama Blue Beetle DCEU listesinde kalmayı başardı. Cobra Kai’nin Xolo Maridueña’sının Jaime Reyes / Blue […]

Blue Beetle’da Ben Affleck’in Batman’i mi?

Yayınlanan: 2022-11-08T20:00:00

Güncellenmiş: 2022-11-08T18:18:37

Ben Affleck’in Batman’i Blue Beetle’da görünecek mi? Affleck’in Caped Crusader olarak potansiyel dönüşünü dört gözle beklerken, Batman’in yaklaşan DCEU gişe rekorları kıran filmindeki görünümü hakkında bildiklerimiz burada.

DCEU yönünü değiştirmeye devam ediyor ama Blue Beetle DCEU listesinde kalmayı başardı.

Cobra Kai’nin Xolo Maridueña’sının Jaime Reyes / Blue Beetle olarak oynadığı exo-takım elbiseli süper kahramanın yolları Batman’in kendisi de dahil olmak üzere her türlü DC mezunuyla kesişti.

Ben Affleck’in Batman’i Aquaman 2 için geri dönerken, DC Evreninde bir dizi Batfleck kamera hücresine tanık olmak üzere miyiz?

Ben Affleck’in Batman’i Blue Beetle’da görünecek mi?

DCEU’nun geleceği, özellikle Henry Cavill’in Superman’inin dönüşüyle ​​birlikte gizli kalırken, Ben Affleck’in Justice League’i tekrar bir araya getirmesi mümkün.

Bu olmasına rağmen henüz resmi olarak onaylanmadı, Blue Beetle yıldızı George Lopez, Bryon Scott Podcast’inde “DC Evrenine dahil olmak büyük. Bence Batman bizim filmimizde.”

Oyuncu, filmin Latino topluluğunu temsil etmesinin ve yaygın olarak yayınlanmasının DCEU panteonunda “büyük, büyük bir anlaşma” olmasını sağladığını açıkladı.

Lopez’in Batman’e ekran dışında atıfta bulunacağı mı yoksa Ben Affleck’in mi görüneceği belli değil.

Göre Büyük Ekran Sızıntıları, filmdeki herhangi bir fiziksel kamera hücresinden ziyade bir Batman referansından başka bir şey olmayacak. Bu bilgi, iki test gösteriminden gelen sızıntılardan geliyor, ancak o zamandan beri, Cavill’in Süpermen olarak son dakika dönüşü gibi, eklenmiş olma olasılığı var.

Özellikle, Batman ve Blue Beetle hayranları, süper kahramanların hayranların en sevdiği dizi Batman: The Brave ve The Bold’da bir araya geldiklerini gördüler.

DC Studios’un baş rolleri James Gunn ve Peter Safran’ın rehberliğinde – DCEU’nun yeni geleceği için her şey mümkün.

Blue Beetle beyaz perdeye gelene kadar, Henry Cavill’in Süpermen’inin yönü ve Snyderverse’in geri yüklenip yüklenmeyeceği konusunda güncel bilgileri aldığınızdan emin olun.

Teknory