Bu 4K kameralı drone’da %50 indirimle hediye verme sezonuna uçun

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: 12 Kasım itibariyle, Ninja Dragon Alpha Z PRO 4K Geniş Açılı Çift Kameralı Drone’a sahip olabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 199,99 $ yerine sadece 99,99 $ için – bu %50 indirim. Tatil hediyesi alışverişinizi erken yapmak için hala zamanınız var ve bir quadcopter gerçekten kalabalıktan hoşlanan […]

Bu 4K kameralı drone’da %50 indirimle hediye verme sezonuna uçun

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: 12 Kasım itibariyle, Ninja Dragon Alpha Z PRO 4K Geniş Açılı Çift Kameralı Drone’a sahip olabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 199,99 $ yerine sadece 99,99 $ için – bu %50 indirim.


Tatil hediyesi alışverişinizi erken yapmak için hala zamanınız var ve bir quadcopter gerçekten kalabalıktan hoşlanan biri olabilir. Açık havada arkadaşlar, genç aile veya kepenk böcekleri, dronlar için alışveriş yapıyor olsanız da(yeni bir sekmede açılır) her hediye için küçük bir şey var. Yüksek uçuş eğlencesi için hazırlanmış uygun fiyatlı bir drone arıyorsanız, sadece 99,99 $ karşılığında Ninja Dragon Alpha Z Pro’ya göz atın.(yeni bir sekmede açılır).

Yeni el ilanları için harika bir başlangıç ​​drone

Alpha Z Pro, akıllı telefonunuzdan kontrol edebileceğiniz çift kameralı bir quadcopter. Telefonunuzu WiFi üzerinden drone’a bağlayın, birlikte verilen uzaktan kumandaya monte edin ve dört kontrol kanalıyla manevra yapabilirsiniz: artan ve azalan, geri ve ileri ve sol ve sağ.

Ayrıca, ekranda bir hız treninin önünde gidiyormuşsunuz gibi görünecek olan 360 derecelik rulolar gibi havalı hava hareketleri de yapabilirsiniz. Uçuş üzerinde tam kontrol sizdeyken, Alpha Z Pro’nun altı eksenli jiroskopu yumuşak hareketler sağlar ve videonun fazla titremesini önler.

Havadayken Alpha Z Pro’nun kameralarından herhangi birinden fotoğraf çekebilir ve video kaydedebilirsiniz. Önde 4K geniş açılı kamera var(yeni bir sekmede açılır) 90 derecelik ayar ile, alt 720p sensör ise yukarıdan geniş kapsamlı çekimler için mükemmeldir. Havada 300 feet’e kadar sabit kayıt için irtifa tutma modunu etkinleştirebilirsiniz.

Bu drone, tek bir şarjla dokuz dakikaya kadar uçuş süresi sunar ve iki pil ile birlikte gelir. İlk piliniz azaldığında, tek tuşla otomatik dönüş özelliğini kullanarak Alpha Z Pro’yu size geri gönderebilir ve dokuz dakikalık kayıt için yeni bir pile geçebilirsiniz. Son olarak, indikten sonra kolay ve güvenli taşınabilirlik için drone’u katlayabilirsiniz.

Tatil günlerinde uçuş yapın

Hala o mükemmel hediyeyi mi arıyorsunuz? Eğlenceli bir başlangıç ​​dronu, aileniz veya arkadaşlarınız için sezonun hediyesi olabilir ve bu, %50 indirimli. Sınırlı bir süre için Ninja Dragon Alpha Z Pro’yu edinin(yeni bir sekmede açılır) 99,99$’dan satışta (reg. 199$).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory