Bu 500 GB otomatik bulut yedekleme ile dosyalarınızı ömür boyu koruyun

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: 23 Ekim’den itibaren Polarbackup Bulut Depolama Kişisel Planına ömür boyu abonelik alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) sadece 99$’a — bu %85 tasarruf demektir. İster iş dosyaları, ister aile fotoğrafları veya okul çalışmaları olsun, bilgisayarınız bozulursa kaybetmeyi göze alamayacağınız bazı şeyler vardır. Bir bilgisayarın bozulmasını engelleyemeyebilirsiniz, ancak …

Bu 500 GB otomatik bulut yedekleme ile dosyalarınızı ömür boyu koruyun


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: 23 Ekim’den itibaren Polarbackup Bulut Depolama Kişisel Planına ömür boyu abonelik alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) sadece 99$’a — bu %85 tasarruf demektir.


İster iş dosyaları, ister aile fotoğrafları veya okul çalışmaları olsun, bilgisayarınız bozulursa kaybetmeyi göze alamayacağınız bazı şeyler vardır. Bir bilgisayarın bozulmasını engelleyemeyebilirsiniz, ancak dosyalarınızı kaybetmekten kaçınabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) veya eski sabit sürücünüzdeki verileri kurtarmak için yüzlerce dolar ödemeniz gerekiyor.

Polarbackup Cloud Storage ile dosyalarınızı güvende tutan otomatik bir bulut yedekleme deposu kurabilirsiniz. Sınırlı bir süre için Polarbackup, %85 indirimli olan yalnızca 99$’a ömür boyu abonelik satışına sahiptir.

Dosyalarınızı neredeyse her şeyden koruyun

Sadece köpeğinizin resimlerine bakıyor olsanız bile, bilgisayarınızdaki dosyaları güvende tutmaya çalışıyorsanız, bilgisayarınızla ilgili bir soruna dikkat edin, hatta hırsızlık veya bilgisayar korsanlığı bile uzun vadede yardımcı olabilir. Polarbackup ile otomatik bir veri depolama yedeklemesi planlayabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) sizin için doğru olan bir zaman çizelgesinde. Hatta her iki saatte bir çalıştırabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki dosyalara bir şey olursa, birkaç tıklamayla onları geri yükleyin.

Dosyalarınız yüklendikten sonra, bir neredeyse kırılmaz 256-bit AES şifreleme. Şifreleme şifrenizi, girebilecek tek kişi olacak şekilde ayarlayın.

Polarbackup hem PC hem de Mac’lerle uyumludur. Kişisel Plan, her seferinde bir bilgisayara yüklemenizi sağlar. Buradan, saklanan dosyalarınızı yönetebilir, sıralayabilir, bulabilir ve önizleyebilirsiniz. Ve herhangi bir sorunuz varsa, planınız bir yıllık temel destekle birlikte gelir.

500 GB otomatik bulut yedekleme

Bilgisayarınız kapalıyken bile dosyalarınızı güvende tutun. Normalde, Polarbackup Bulut Depolama Kişisel Planına ömür boyu abonelik(yeni bir sekmede açılır) 699 dolara mal olacak, ancak sınırlı bir süre için sadece 99 dolara alabilirsiniz.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory