Bu abonelikte %80 indirimle dakikalar içinde kurgu olmayan en çok satanları okuyun

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: 14 Kasım’dan itibaren Headway Premium: Ömür Boyu Abonelik alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 299,95$ yerine sadece 59.99$’a — bu %80’lik bir indirim. Öz gelişim(yeni bir sekmede açılır) güçlü bir hedeftir, ancak aynı zamanda zaman alıcıdır. İlham veren en çok satan kitaplar orada olabilir, ancak oturma, okuma… Okumaya devam et Bu abonelikte %80 indirimle dakikalar içinde kurgu olmayan en çok satanları okuyun

Bu abonelikte %80 indirimle dakikalar içinde kurgu olmayan en çok satanları okuyun

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: 14 Kasım’dan itibaren Headway Premium: Ömür Boyu Abonelik alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 299,95$ yerine sadece 59.99$’a — bu %80’lik bir indirim.


Öz gelişim(yeni bir sekmede açılır) güçlü bir hedeftir, ancak aynı zamanda zaman alıcıdır. İlham veren en çok satan kitaplar orada olabilir, ancak oturma, okuma ve onlardan öğrenme zamanı muhtemelen değildir. Headway, işlerin bir kısmını sizin için yapar ve size hedeflerinize doğru yol gösterebilecek binlerce içgörü ve ipucu ile birlikte 15 dakikalık okumalara yoğunlaşmış kurgusal olmayan en çok satanlar kitaplığını sunar. 59,99 $’a Headway aldığınızda ömür boyu uygulanabilir tavsiye alın.

Hızlı, erişilebilir kişisel gelişim

Kitap almak bir yatırımdır. Harika incelemeleri ve heyecan verici bir özeti olabilir, ancak yine de altı saatinizi alıp bir dakikaya değmediğini anlama şansınız var. Okumak ne kadar faydalıysa, ikisi de sizin için öğrenme ve ruh sağlığıeğer kötü bir zaman geçiriyorsan, bundan pek bir şey elde edemeyebilirsin.

Headway, zamandan tasarruf etmek ve öğrenmek için bir araçtır. Bir kitaptaki orta nokta, her şeyi 15 dakikada bitirebildiğiniz zaman çok daha erkendir. Headway’in kitaplarından birini beğenmediyseniz diğerine geçin. Mutluluk, kendini geliştirme gibi konulardaki seçimlerle kütüphanelerini kategorilere göre inceleyebilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır), iş, üretkenlik ve daha fazlası. Hatta profesyonel seslendirme sanatçıları tarafından anlatılan kitaplarınızı bile dinleyebilirsiniz.

Kitap okumak işin yarısıdır. Headway ayrıca binlerce küçük, eyleme dönüştürülebilir içgörü ve ipucu sağlar. Bu, telefonunuzda bir akıl hocanızın olması gibidir ve tüm tavsiyeleri, hedeflerinize ve ihtiyaçlarınıza göre düzenlenir. Hatta ilerleme süreci oyunlaştırıyor. İlerlemenizi takip edin, başarıları toplayın ve daha iyi bir ben olmak için çalışmaya devam etmeniz için olumlu pekiştireç alın.

Kişisel gelişimi kazanabileceğiniz bir oyuna dönüştürün

Headway Premium’a ömür boyu abonelik alarak okumayı verimli hale getirin ve kişisel gelişiminizi daha az zaman harcayın(yeni bir sekmede açılır) 59,99 ABD Doları (reg. 299 ABD Doları).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory