Bu Apple Watch alternatifi sadece 40 dolara satışta

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: 31 Ekim’e kadar Chronowatch’ı alabilirsiniz: C-Max Call Time Akıllı Saat(yeni bir sekmede açılır) 159 $ yerine sadece 39,99 $ için – bu %75 indirim. Akıllı saatler, bağlantıda kalmanızı kolaylaştırabilecek kullanışlı, süper taşınabilir cihazlardır. Ayrıca pahalı olabilirler, ancak kullanışlı, uzun ömürlü bir saat istiyorsanız, bir Rolex’in […]

Bu Apple Watch alternatifi sadece 40 dolara satışta


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: 31 Ekim’e kadar Chronowatch’ı alabilirsiniz: C-Max Call Time Akıllı Saat(yeni bir sekmede açılır) 159 $ yerine sadece 39,99 $ için – bu %75 indirim.


Akıllı saatler, bağlantıda kalmanızı kolaylaştırabilecek kullanışlı, süper taşınabilir cihazlardır. Ayrıca pahalı olabilirler, ancak kullanışlı, uzun ömürlü bir saat istiyorsanız, bir Rolex’in dijital eşdeğerini satın almak zorunda değilsiniz.(yeni bir sekmede açılır). Chronowatch C-Max şık, modern görünümlü bir çerçeveye yerleştirilmiş 14 özelliğe sahiptir. Ayrıca 31 Ekim 23:59’a kadar sadece 39,99 $’a mal olan bir Stok Fazlası indirimiyle de satışta.

Apple Watch’a uygun fiyatlı bir alternatif

Apple, Apple Watch 8’i piyasaya sürüyor olabilir, ancak aynı zamanda Chronowatch’dan 10 kat daha pahalı — bu para size gerçekte ne kadar daha kazandırıyor? C-Max, tüm temel akıllı saat işlevlerini ve biraz daha fazlasını çalıştırabilir. Mesajlar ve aramalar için uyarılar alın, hava durumunu kontrol edin ve alarmlar ayarlayın. Hatta cevaplayabilir ve arama yapabilirsiniz.

C-Max ayrıca bir tabur sağlık ve spor izleme özelliklerine sahiptir.(yeni bir sekmede açılır). Bu tıbbi bir cihaz değildir, bu nedenle doktorunuzu saatinizle değiştiremezsiniz, ancak adımlarınızı sayabilir ve kalp atış hızınız ve yakılan kaloriler gibi şeyler için size tahminler verebilir. Ayrıca futbol, ​​yüzme, basketbol ve hatta badminton gibi sporlar için ön ayarlara sahiptir.

Bu akıllı saat, sık spor yapanlar için mükemmel bir çift olabilir. Onun IP67 dereceli, bu nedenle uzun süreli su altında kalmak dışında her şeye karşı su geçirmez olmalıdır. Saatinizde terlerseniz terlemeyin. Ayrıca tamamen toza dayanıklı olacak şekilde yapılmıştır, bu nedenle müzik çalmanızı her zaman kontrol edebilen bir saatle bu tozlu patikalarda yürüyüş yapın. Manzaralı bir yer bulursanız, fotoğraf çekmek için C-Max’in uzaktan deklanşörünü kullanabilirsiniz.

Etkileyici bir dizi işleve sahip bir akıllı saatten tasarruf edin

Yalnızca büyük markalara bakıyorsanız, yüksek kaliteli bir akıllı saat almak göründüğünden daha ucuz olabilir. Bunun yerine, fiyatı da uygun olan kalite için alışveriş yapın. 31 Ekim 23:59’a kadar Chronowatch’ı edinin: C-Max Call Time Smartwatch(yeni bir sekmede açılır) 39,99 $’dan satışta (reg. $159). Kupon koduna gerek yok.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory