Bu bitki tanımlama ve bakım uygulaması, bahçıvanların aradığı hediyedir.

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: 6 Kasım’dan itibaren NatureID’ye Ömür Boyu Abonelik alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 59,99 $ yerine sadece 14,99 $ için – bu %75 indirim. Tatiller yaklaştıkça, ciddi bir şekilde hediye alışverişine başlamanın zamanı gelmiş olabilir. Yeşil başparmaklar için doğru hediyeyi aradığınızı varsayalım. Onları tatil boyunca asılı bırakmak …

Bu bitki tanımlama ve bakım uygulaması, bahçıvanların aradığı hediyedir.


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: 6 Kasım’dan itibaren NatureID’ye Ömür Boyu Abonelik alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 59,99 $ yerine sadece 14,99 $ için – bu %75 indirim.


Tatiller yaklaştıkça, ciddi bir şekilde hediye alışverişine başlamanın zamanı gelmiş olabilir. Yeşil başparmaklar için doğru hediyeyi aradığınızı varsayalım. Onları tatil boyunca asılı bırakmak zorunda değilsiniz. NatureID bir bitki tanımlama ve bakım uygulamasıdır(yeni bir sekmede açılır) Bu, bir akıllı telefonu bir bitki ansiklopedisine dönüştürebilir ve ömür boyu Premium Planlar 14,99$’a satışta.

Cebinizde yeşil bir başparmak

NatureID, AI tabanlı bir bitki tanımlama ve eğitim aracıdır(yeni bir sekmede açılır) 14.000’den fazla flora türünü tanıyabilir. Tanımadığınız bir bitki bulursanız, bir fotoğraf çekin ve NatureID size her şeyi anlatsın. Telefonunuzu kampa getirirseniz, hangi bitkilerden kaçınacağınızı bile seçebilirsiniz.

Bir bahçeyi yönetiyorsanız, bazı bitkilerin görünüşte sebepsiz yere solduğunu görmüş olabilirsiniz. Bitkiler hastalanır. Bazen insan hatası gibi aşırı sulamaveya toprağınızdaki bir mantar veya havadaki ani bir değişiklik gibi tahmin edemediğiniz bir şey olabilir. Sebep ne olursa olsun, NatureID’nin Bitki Doktoru, sorunun kökenine inmenize yardımcı olur. Ardından, bahçenizin her sakinine uygun bakımı verdiğinizden emin olmak için Bitki Bakım Kılavuzunu kullanabilirsiniz. NatureID’s Plant Journal, sulama, buğulanma, besleme ve döndürme hatırlatıcıları sağlar. Kendi kişisel botanikçinizi yanınızda taşımak gibi.

Dünyanın heyecan verici florası hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, NatureID’nin bitki ansiklopedisine göz atın veya çevrenizdeki heyecan verici bitki yaşamını keşfeden günlük makaleleri okuyun. İster usta bir bahçıvan için alışveriş yapıyor olun ister bir kaktüsü nemli tutmak için mücadele ediyor olun, NatureID, bahar geldiğinde kullanışlı olabilecek eğlenceli bir dijital çorap doldurma aracıdır.

Bahçıvanlar ve bitki severler için harika bir hediye

Tipik olarak, NatureID’ye ömür boyu abonelik(yeni bir sekmede açılır) 59 $ maliyeti, ancak sınırlı bir süre için sadece 14,99 $ karşılığında alabilirsiniz. İnternette bulabileceğiniz en iyi fiyat bu.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory