Bu giyilebilir cihaz, stresle daha iyi başa çıkmak için sinir sisteminizi eğitebilir

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: 7 Kasım itibariyle, Apollo giyilebilir MASHABLE40 koduyla 40 $ indirim. Etrafımızda olup bitenler üzerinde nadiren tam kontrole sahibiz. Bu insan olmanın bir parçasıdır. Odaklanmak, rahatlamak veya uykuyu iyileştirmek isteyen insanlar için, günlük stresi yönetmenin eski statükodan başka potansiyel olarak farklı bir yolu vardır. Zaman zaman …

Bu giyilebilir cihaz, stresle daha iyi başa çıkmak için sinir sisteminizi eğitebilir


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: 7 Kasım itibariyle, Apollo giyilebilir MASHABLE40 koduyla 40 $ indirim.


Etrafımızda olup bitenler üzerinde nadiren tam kontrole sahibiz. Bu insan olmanın bir parçasıdır. Odaklanmak, rahatlamak veya uykuyu iyileştirmek isteyen insanlar için, günlük stresi yönetmenin eski statükodan başka potansiyel olarak farklı bir yolu vardır.

Zaman zaman odaklanma, uyku, iyileşme ve zihinsel performansın benzer alanlarında yardım alabilen çoğumuz için, Apollo giyilebilir yeni ve sürdürülebilir bir yaklaşım sunmak için tasarlanmıştır. Bu non-invaziv cihaz, odaklanmanıza yardımcı olmak amacıyla vücudunuza sessiz, yatıştırıcı titreşimler göndermek anlamına gelen dokunma terapisini kullanır. sakin olsosyalleşin veya uyuyun.

Bu giyilebilir cihazın arkasındaki teknoloji, Pittsburgh Üniversitesi Bilişsel Afektif Sinirbilim Programından kaynaklanmaktadır. Dr. David Rabin, MD, Ph.D.’nin araştırmasının ürünü ve neden bu kadar zor olabileceğini anlamak için verdiği mücadele sağlıklı seçimler yap stres altında olduğumuzda. Sonuç, stres altında çalışmayı daha yönetilebilir hale getirmesi beklenen bir giyilebilir cihazdır.

Apollo giyilebilir, çoğu akıllı telefona veya tablete indirilebilen bir mobil uygulamaya göre çalışacak şekilde yapılmıştır. Uygulamadan, Apollo deneyiminizin kontrolü sizde olmalıdır. ruh halinizi etkilemeye yardımcı olmak için ayarlayabileceğiniz bir dizi mod belirli bir gün boyunca. Apollo uygulamasında bulunan modlardan bazıları şunlardır: Enerji ve Uyandırma, Temizle ve Odaklanmış, Yeniden Oluştur ve İyileştir, Rahatla ve Gevşe ve Uyu ve Yenile.

Bu modların her biri, dokunma duyunuzla etkileşime geçerek, kendinizi güvende ve kontrol altında hissetmenize yardımcı olabilecek sessiz, yatıştırıcı titreşimler sunarak çalışır, böylece savaş ya da uçuş modunda daha az zaman harcarsınız ve dinlenmek ve sindirmek için daha fazla zamanınız olur. Buradaki fikir, zamanla vücudunuzun stresten daha çabuk kurtulmayı öğrenmesidir, böylece rahatlayabilir, odaklanabilir ve daha iyi uyuyabilirsiniz. Altı bitmiş klinik çalışmada, giyen insanlar Apollon Bildirildiğine göre, ne kadar iyi uyudukları, stresten ne kadar hızlı kurtuldukları ve ihtiyaç duyduklarında ne kadar iyi odaklandıkları konusunda net iyileşme eğilimleri gösterdi.

Apollo’nun stresinizi, uykunuzu ve yaşamınızı kontrol altına almanıza yardımcı olacak genişletilmiş renk yelpazesine göz atın. Apollo Giyilebilir cihazınızdan 40 $ tasarruf etmek için kasada MASHABLE40 kodunu kullanın.

Teknory