Bu hafif iPad’in fiyatı çok daha düşük ve üniversite öğrenciniz için harika bir hediye olabilir.

TL;DR: 17 Kasım itibarıyla Apple iPad 5 128 GB’ı edinebilirsiniz (Yenilenmiş: Yalnızca WiFi)(yeni bir sekmede açılır) 260$ yerine sadece 234,99$’a — bu %9 indirim demektir. Öğrenciniz üniversiteye gitmiş olabilir, ancak bu, yeni dönem başlamadan önce biraz tatil yardımı yapamayacağınız anlamına gelmez. Sınıflarda genellikle öğrenciler kampüsün her yerinde koşturur ve ağır dizüstü bilgisayarlar bir acı olabilir.… Okumaya devam et Bu hafif iPad’in fiyatı çok daha düşük ve üniversite öğrenciniz için harika bir hediye olabilir.

Bu hafif iPad’in fiyatı çok daha düşük ve üniversite öğrenciniz için harika bir hediye olabilir.

TL;DR: 17 Kasım itibarıyla Apple iPad 5 128 GB’ı edinebilirsiniz (Yenilenmiş: Yalnızca WiFi)(yeni bir sekmede açılır) 260$ yerine sadece 234,99$’a — bu %9 indirim demektir.


Öğrenciniz üniversiteye gitmiş olabilir, ancak bu, yeni dönem başlamadan önce biraz tatil yardımı yapamayacağınız anlamına gelmez. Sınıflarda genellikle öğrenciler kampüsün her yerinde koşturur ve ağır dizüstü bilgisayarlar bir acı olabilir. Bu yenilenmiş iPad 5, öğrencinizin bağlantıda kalmasını sağlayan hafif bir çözümdür(yeni bir sekmede açılır) onları ağırlaştırmadan ve 234,99 dolara satışta.

Okul için hafif bir cihaz

Bu sertifikalı yeni gibi iPad’de dersleri izleyin veya bazı notlar yazın. Bu tabletin yepyeni olmadığına dair tek işaret, orijinal kutusunda gelmemesidir. Her türlü okul ödevini halletmenin duyarlı ve kullanışlı bir yolunu sunan 9,7 inç çoklu dokunmatik ekranın keyfini çıkarmaya devam edeceksiniz. Doğru kalemle eşleştirdiğinizde tabletiniz el yazısı notları veya sınıf için sanat projeleri için bile kullanılabilir. Her şeyi yazmak için zamanınız yok mu? Arkaya bakan HD kamera ile kartın resmini çekin.

elma A9(yeni bir sekmede açılır) çip ve 64 bit mimari, bunu zorlu uygulamalar arasında sorunsuz geçiş için kaliteli bir çoklu görev tableti yapar. İnce ve sağlam, bu iPad biraz ağır bir poundun üzerinde. Bu, öğrencinizin çantasında kitaplar ve diğer sınıf ihtiyaçları için bolca yer bırakmalıdır. 128 GB yerel depolamayı uygulamalar, sınıf ödevleri ve indirilmiş video derslerle paketleyin. Yerel depolama alanı öğrenciniz için yeterli değilse, bir bulut depolama hizmeti bağlayarak genişletebilirler.

Hareket halindeyken üniversite öğrenciniz için yenilenmiş bir iPad’de tasarruf edin

Dizüstü bilgisayarlar üniversite için harikadır, ancak aynı zamanda ağırdırlar ve öğrenciniz yalnızca not alıyor ve video dersleri izliyorsa o kadar büyük bir şeye ihtiyaç duymayabilir. Kolej çocuğunuza yenilenmiş kompakt bir Apple iPad 5 alarak işleri biraz daha kolaylaştırabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) sadece 234,99 $ (kayıtlı $ 260) için satışta iken.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow