Bu JBL gürültü önleyici kablosuz kulaklıklar 50 dolardan daha ucuza satılıyor

TL;DR: 18 Kasım’dan itibaren bir çift JBL Live Ücretsiz Kablosuz Gürültü Önleyici Kulaklık alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 149,95 $ yerine sadece 49,99 $’a — bu %66 indirim demektir. Bir müzik aşığı için hediye vermek biraz yoğun olabilir. Yeni, modaya uygun bir kablosuz kulaklık çifti(yeni bir sekmede açılır) size harika gelebilir, ancak bunları deneyimli bir audiophile’a… Okumaya devam et Bu JBL gürültü önleyici kablosuz kulaklıklar 50 dolardan daha ucuza satılıyor

Bu JBL gürültü önleyici kablosuz kulaklıklar 50 dolardan daha ucuza satılıyor

TL;DR: 18 Kasım’dan itibaren bir çift JBL Live Ücretsiz Kablosuz Gürültü Önleyici Kulaklık alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 149,95 $ yerine sadece 49,99 $’a — bu %66 indirim demektir.


Bir müzik aşığı için hediye vermek biraz yoğun olabilir. Yeni, modaya uygun bir kablosuz kulaklık çifti(yeni bir sekmede açılır) size harika gelebilir, ancak bunları deneyimli bir audiophile’a gösterin ve bas veya gürültü önleme özelliğinde bir sorun olduğunu fark edebilirler. JBL, uzun süredir ses sektöründe 70 yıldan fazlave Her Gün Kara Cuma etkinliği sırasında süper düşük bir fiyata puan kazanma şansınız olabilecek harika kablosuz kulaklıkları var. Bu JBL Live Ücretsiz Kablosuz Gürültü Engellemeli Kulakiçi Kulaklıklar normalde 149 ABD dolarına mal olur, ancak bunları Kara Cuma fiyatından erken alabilirsiniz. Bu %66 indirim, ancak ne kadar süre stokta kalacaklarını söylemek mümkün değil.

Müzik severler için uygun fiyatlı bir hediye

İster şehirde yürüyor olun ister spor salonuna gidiyor olun, JBL’nin yalnızca günün seslerini kesmeye yardımcı olan aktif gürültü engelleme özelliğiyle geliştirilmiş imza sesine kendinizi kaptırın. Tek bir şarjla yedi saate kadar dinleyin, ardından kılıfla şarj ettiğinizde 14 saate kadar daha ekleyin. Kasanın gücü biterse, herhangi bir Qi uyumlu kablosuz şarj cihazıyla tekrar şarj edin.

Ağır bir sese sahip hafif olan bu kablosuz kulaklıklar, hem gündelik hem de ömür boyu müzik severler için mükemmeldir. Onları güneş ışığında veya yağmurda giyin. JBL Live Free kulaklık başlıkları su geçirmez ve ter geçirmez olacak şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle onları spor salonunda takmak sorun olmaz.

Toplam gürültü önleme(yeni bir sekmede açılır) müziğinize kapılmak ve belki de hiç fark etmediğiniz katmanları duymak için harikadır, ancak durumsal farkındalığınızı sürdürmek istiyorsanız her zaman en iyi fikir değildir. Doğal konuşmaları duymak ve durumsal farkındalığınızı korumak için akıllı ortam gürültüsünde gezinin.

Harika bir fiyata kablosuz kulaklıklar

Bu, bir çift JBL Live Ücretsiz Kablosuz Gürültü Önleyici Kulaklık alma şansınız(yeni bir sekmede açılır) Black Friday fiyatı için vaktinden önce. Stoklarla sınırlıyken bunları yalnızca 49,99$’a (kayıtlı 149$) alın. Bu tomurcuklar için gördüğümüz en iyi fiyat bu.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow