Bu Kara Cuma’da bir LG C2 OLED TV’de 800$’a kadar tasarruf edin

sayem ahmet ❘ Yayınlanan: 2022-11-23T16:01:33 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-23T16:02:10 Bu Kara Cuma’da yepyeni bir TV ile kendinizi donatmak mı istiyorsunuz? Gösterişli yeni bir LG C2 OLED TV’de 800$’a varan tasarruf edebileceğiniz bu büyük fırsattan başka bir yere bakmayın. Kendinize yepyeni bir TV almak, her 5-6 yılda bir vermek zorunda kalacağınız en çalkantılı kararlardan biri olabilir. Ancak […]

Bu Kara Cuma’da bir LG C2 OLED TV’de 800$’a kadar tasarruf edin

Yayınlanan: 2022-11-23T16:01:33

Güncellenmiş: 2022-11-23T16:02:10

Bu Kara Cuma’da yepyeni bir TV ile kendinizi donatmak mı istiyorsunuz? Gösterişli yeni bir LG C2 OLED TV’de 800$’a varan tasarruf edebileceğiniz bu büyük fırsattan başka bir yere bakmayın.

Kendinize yepyeni bir TV almak, her 5-6 yılda bir vermek zorunda kalacağınız en çalkantılı kararlardan biri olabilir. Ancak günümüzde hem oyun oynamak hem de film izlemek için harika bir TV bulmak zor değil. LG C2, inanılmaz derecede popüler olan LG C1’in yenilenmiş hali ve Black Friday öncesinde Best Buy’da 800$’a varan indirim kazanabilirsiniz.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

LG C2 neden bu kadar iyi?

LG C2, OLED paneli adı verilen bir şey kullanır. Bu, gerçek siyahlara ve dolayısıyla harika bir kontrast oranına izin verir. Panelin HDR içeriğinde son derece parlak olma özelliği ile birleştiğinde, LG C2’yi TV ve Film izlemek için inanılmaz kılıyor. Bununla birlikte, LG C2 oyun oynama konusunda da harika. 120 Hz’e kadar yenileme hızıyla PS5, Xbox veya PC’nizde değişken yenileme hızına sahip içeriği kolaylıkla etkinleştirebilirsiniz. Önyüklemek için G-Sync sertifikasına bile sahiptir.

Bağlantı açısından, pürüzsüz 4K VRR iyiliğine izin veren birden fazla HDMI 2.1 bağlantı noktasına bakıyorsunuz. Kutudan çıkar çıkmaz bile inanılmaz görünen her paneliyle LG C2, özellikle de erkenden bozulan 4K TV’nizi değiştirmek istiyorsanız kesinlikle almanız gereken TV’dir. Veya, tanrı korusun, 1080P TV.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

OLED’e geçmek çok büyük bir fark ve bunun bir ev sineması kurulumunda yapabileceğiniz en önemli yükseltmelerden biri olabileceğini düşünüyoruz. Bu TV’den gerçek bir ev sineması deneyimi yaşarsınız ve God of War gibi AAA oyunlarını pürüzsüz yüksek kare hızında oynarken daha da sürükleyicidir. Bu, TV’nin geleceği ve şu anda sunulan inanılmaz teklifi en azından koklamazsanız ihmal etmiş olursunuz.

Bu sayfadaki bir ürün bağlantısına tıklarsanız, küçük bir ortaklık komisyonu kazanabiliriz.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Teknory