Bu kış Mac’inizdeki dijital tozu temizleyin ve yeniden yeni gibi çalışmasını sağlayın

TL;DR: 19 Kasım’dan itibaren bir yıllık CleanMyMac X Optimizasyon Aracı aboneliği alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) bir bilgisayar için 24,99$ (kayıtlı olarak 39$), iki(yeni bir sekmede açılır) 39,99 ABD doları (79 ABD doları) ve beş(yeni bir sekmede açılır) 59,99 $ (kayıt 199 $). Bahar temizliği toz almak ve yeni yıla temiz bir evle girmek içinse, kış […]

Bu kış Mac’inizdeki dijital tozu temizleyin ve yeniden yeni gibi çalışmasını sağlayın

TL;DR: 19 Kasım’dan itibaren bir yıllık CleanMyMac X Optimizasyon Aracı aboneliği alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) bir bilgisayar için 24,99$ (kayıtlı olarak 39$), iki(yeni bir sekmede açılır) 39,99 ABD doları (79 ABD doları) ve beş(yeni bir sekmede açılır) 59,99 $ (kayıt 199 $).


Bahar temizliği toz almak ve yeni yıla temiz bir evle girmek içinse, kış temizliği de bilgisayarınız için aynı şey olabilir. Tüm bu yarı indirilmiş uygulamalar, yinelenen dosyalar ve şişirilmiş önbellekler kendi kendine kaybolmaz.

Her şeyi manuel olarak bulabilir veya bilgisayarınızı hızlandırmak için çalışırken aynı zamanda sizin için yapan bir hizmet kullanabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) ve zarardan koruyun. CleanMyMac X Optimizasyon aracı, Mac’inizi düzene sokmanıza ve eskisi gibi çalışmasına yardımcı olabilir ve bir, iki ve beş Mac için bir yıllık abonelikler çevrimiçi olarak en iyi fiyata satılıyor.

MacBook’unuz için yeni bir sayfa açın

CleanMyMac’in bilgisayarınız için dört ana özelliği vardır: dosyalarınızı temizler, kurulumunuzu optimize eder, sizi kötü amaçlı yazılımlardan korur ve uygulamalarınızı yönetir. Bunların hepsi tamamen sizin kontrolünüz altında olduğundan, bu şekilde ayarlamadığınız sürece hiçbir dosya kaybolmaz.

Eksik indirmeleriniz ve yinelenen dosyalarınız, Mac’inizin sınırlı yerel depolamasına herhangi bir fayda sağlamıyor. Bir indirmeyi yarı yolda duraklattığınızda, dosyalar öylece kaybolmaz. onlar da indirilenler klasörünü tıkamak veya önbelleğinizi şişirmek. CleanMyMac, birkaç tıklama ile onlardan kurtulmanızı sağlar.

Mac’ler kötü amaçlı yazılım alabilir. Çeşitli nedenlerle yapamayacaklarına dair söylentiyi duymuş olabilirsiniz, ancak yapabilirler ve Mac kullanıcıları cihazlarını ve ağlarını koruma konusunda proaktif olmalıdır. Bilgisayarınıza girdikten sonra tüm kötü amaçlı yazılımlar belirgin değildir, ancak CleanMyMac bir tarama çalıştırabilir ve bilgisayarınızın temiz kalmasına yardımcı olabilir.

Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve olması gerektiği gibi çalışmaya başlamadan önce ne kadar sürdüğünü görün. Mac’leri yavaşlatan yaygın bir şey(yeni bir sekmede açılır) ve Windows makineleri, bilgisayarınız yeniden başlatıldığında başlayan çok fazla programa sahip. CleanMyMac’in Uygulama Yöneticisini kullandığınızda uygulamalarınızı optimize edin ve saklamanız gerekenler ve bilgisayarınızı yavaşlatan şeyler hakkında öneriler alın.

Mac’inizi temizleme zamanı

Yeni yıla sizin kadar gelecek işlere hazır temiz bir bilgisayarla girin. Bir yıllık CleanMyMac aboneliği edinin(yeni bir sekmede açılır) bir bilgisayar için 24,99$ (kayıtlı olarak 39$), iki(yeni bir sekmede açılır) 39,99 ABD doları (79 ABD doları) ve beş (yeni bir sekmede açılır)59,99 $ (kayıt 199 $).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory