Bu salon kalitesinde saç kurutma makinesinde %91 indirim kazanın

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: Fenne Saç Kurutma Makinesini Takın(yeni bir sekmede açılır) 7 Kasım itibariyle her zamanki 350$ yerine sadece 29,99$’a satışta. Bu toplam %91 tasarruf demektir. Fön makinenizin kalitesi(yeni bir sekmede açılır) saç gününüzün geri kalanının ne kadarının geçtiğini belirleyebilir. Saç kurutma makineniz hız değiştirmenize izin vermiyorsa, kıvırcık …

Bu salon kalitesinde saç kurutma makinesinde %91 indirim kazanın

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: Fenne Saç Kurutma Makinesini Takın(yeni bir sekmede açılır) 7 Kasım itibariyle her zamanki 350$ yerine sadece 29,99$’a satışta. Bu toplam %91 tasarruf demektir.


Fön makinenizin kalitesi(yeni bir sekmede açılır) saç gününüzün geri kalanının ne kadarının geçtiğini belirleyebilir. Saç kurutma makineniz hız değiştirmenize izin vermiyorsa, kıvırcık veya yağlı saç, saç yapınıza bağlı olarak. Saç tipinize göre ayarlamanıza izin veren salon kalitesinde bir fön makinesi istiyorsanız, Fenne Saç Kurutma Makinesini sadece 29,99 $’a (reg. 350 $) deneyin.

İki ataşmanlı salon kalitesinde bir saç kurutma makinesi

Fenne saç kurutma makinesinin saç tipinize göre ayarlayabileceğiniz üç hız ayarı vardır. Örneğin, ince saçlar bir anda iyi kurur. ortalama hızve saçınızın doğal bir kıvrımı varsa, biraz kaldırma ve hacim vermek için difüzör başlığını açabilirsiniz. Bir alana odaklanmanız gerekiyorsa, saçınızı kuruturken taramanıza izin veren yoğunlaştırıcıyı takabilirsiniz.

Büyük, hacimli fön makinelerine alışkınsanız, Fenne hoş bir değişiklik olabilir. Bu kompakt saç kurutma makinesi hafiftir ve seyahat etmesi kolaydır. 2,75 metrelik bir güç kablosuna sahiptir, böylece saçınızı kuruturken bir prize takılmazsınız. Tatil için seyahat ediyorsanız, bu ekstra manevra kabiliyeti, sıkışık veya ortak yaşam alanlarıyla başa çıkmayı biraz daha kolaylaştırabilir.

Saçlarını kontrol altına almak için mücadele eden birini tanıyorsanız(yeni bir sekmede açılır), daha fazla seçeneğe sahip bir fön makinesi, rutinlerinde hoş bir değişiklik olabilir. Bu düşük fiyata kendiniz için bir Fenne satın alabilir ve bir aile üyesine hediye edebilirsiniz.

Mükemmel sonuçlar veren seyahat boyu saç kurutma makinesi

Saç kurutma makinenizi yükseltin ve sonuçları kendiniz görün. Sınırlı bir süre için Fenne Saç Kurutma Makinesini edinin(yeni bir sekmede açılır) 29,99 $ veya yüzde 91 indirim için.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow