Bu şarj hub’ı ile 3 cihazınız için düzenli şarjın keyfini çıkarın

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: 25 Ekim itibariyle, MagStack Katlanabilir 3’ü 1 Arada Kablosuz Şarj İstasyonuna sahip olabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 74,99$ yerine sadece 47,99$’a — bu %36’lık bir indirim. Apple cihazlarının kutsal üçlüsüne (iPhone, Apple Watch ve AirPods) sahipseniz, böylesine güçlü ve iyi tasarlanmış cihazlara sahip olmanın verdiği ödünü […]

Bu şarj hub’ı ile 3 cihazınız için düzenli şarjın keyfini çıkarın


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: 25 Ekim itibariyle, MagStack Katlanabilir 3’ü 1 Arada Kablosuz Şarj İstasyonuna sahip olabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 74,99$ yerine sadece 47,99$’a — bu %36’lık bir indirim.


Apple cihazlarının kutsal üçlüsüne (iPhone, Apple Watch ve AirPods) sahipseniz, böylesine güçlü ve iyi tasarlanmış cihazlara sahip olmanın verdiği ödünü zaten biliyorsunuzdur: onları şarj etmek bir angaryadır. Her biri farklı bir kablo ve şarj çözümü gerektirir, bu nedenle hepsini aynı anda doldurmak neredeyse her zaman dağınıklıkla sonuçlanır. Apple’ın sözde temiz estetiği için çok fazla.

Ancak bu cihazların güzelliği, çoğunun kablosuz şarj özelliğine sahip olmasıdır.(yeni bir sekmede açılır), böylece sorunsuz yakıt ikmali istiyorsanız, sinir bozucu kabloları çok fazla ortadan kaldırabilirsiniz. MagStack Katlanabilir 3’ü 1 Arada Kablosuz Şarj İstasyonu, kablosuz, akıcı bir şarj deneyimi sunar ve sınırlı bir süre için %36 indirimle satışa sunabilirsiniz.

Yerden tasarruf sağlayan ve seyahat dostu bir şarj merkezi

Düşünceli bir şekilde tasarlanmış şarj pedi(yeni bir sekmede açılır), MagStack’in iPhone, Apple Watch ve AirPod’larınıza (kasasıyla birlikte) hitap etmesi için üç ayrı kablosuz şarj noktası vardır. Her cihazı belirlenen yerine bırakın ve manyetik otomatik hizalama özelliği ile, temas anında meyve suyu sıkma işlemi otomatik olarak başlar.

Daha da fazla yerden tasarruf etmek için, yüzer bir standa dönüşerek, Apple Watch’unuz için tek cihaz şarjı için bir üçgen moduna ve akıllı telefonunuz için yatay moda geçerek, şarj olurken video akışı yapmanıza ve FaceTime aramaları yapmanıza olanak tanır. Ayrıca düzgün bir şekilde ince, cüzdan boyutunda bir yığın halinde katlanarak cebinize koymanızı ve gittiğiniz her yere götürmenizi kolaylaştırır.

MagSafe olmayan bir telefon kılıfı veya telefonu kullanıyorsanız, manyetik kablosuz şarjın çalışması için bir MagSafe metal halka ile birlikte gelir. Ayrıca Android aygıtları ve Bluetooth kulaklıklar dahil olmak üzere diğer Qi uyumlu cihazları da barındırabilir.

Şarj dağınıklığını ve zahmetsiz hale getirin

MagStack Katlanabilir 3’ü 1 Arada Kablosuz Şarj İstasyonu ile cihaz listenizi elektrik prizlerine takılmadan şarj edin(yeni bir sekmede açılır). 20W’lık bir adaptörle birlikte gelen bu fırsat, normal perakende fiyatından yalnızca 47,99 $ – %36 indirimle satışta puan vermenizi sağlar.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory