Bu uygun fiyatlı ekran kalemi ile normal bir iPad’i hassas bir çizim tabletine dönüştürün

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: 8 Kasım’dan itibaren Digi Pen’i alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 99,95$ yerine sadece 39,99$’a — bu %59’luk bir indirim. Bir dijital sanatçıyı kişisel olarak tanıyorsanız, size iyi bir çizim tabletinin yapabileceğini zaten söylemiş olabilirler. yüzlerce hatta binlerce dolara mal oldu. Ancak bir iPad’leri varsa, profesyonellerin güvendiği …

Bu uygun fiyatlı ekran kalemi ile normal bir iPad’i hassas bir çizim tabletine dönüştürün


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: 8 Kasım’dan itibaren Digi Pen’i alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 99,95$ yerine sadece 39,99$’a — bu %59’luk bir indirim.


Bir dijital sanatçıyı kişisel olarak tanıyorsanız, size iyi bir çizim tabletinin yapabileceğini zaten söylemiş olabilirler. yüzlerce hatta binlerce dolara mal oldu. Ancak bir iPad’leri varsa, profesyonellerin güvendiği bir çizim tableti zaten vardır. Sadece harika bir kalemle eşleştirmeleri gerekiyor. Digi Pen, kablosuz bir çizim kalemidir.(yeni bir sekmede açılır) iPad’ler ve diğer tabletler için, çizim ve yazmayı daha doğal hissettiren gelişmiş yaşam kalitesi işlevlerine sahiptir. Sınırlı bir süre için, 39,99$’dan satışta.

iPad’i tek kalemle çizim tabletine dönüştürün

Digi Pen, hassas çizim için 1,2 mm’lik ince bir uca sahiptir. Tıpkı normal bir kalem veya kurşun kalem gibi, çizim yaptığınız açıya göre çizgi kalınlığınızı ve derinliğinizi ayarlayabilen yüksek hassasiyetli bir cihazdır. Kağıt veya kara tahta gibi geleneksel bir araçla çizim yapmayı öğrendiyseniz, bu kalem size yabancı gelmemelidir. Doğrudan iPad ekranınıza yazabilir veya çizebilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) sanki kağıtmış gibi ve Digi Pen’in avuç içi reddetme özelliği sayesinde çizim eldiveni takmanıza bile gerek yok.

Ve kalemin yuvarlanamaz. Manyetik Soğurma, Digi Pen’i bıraktığınız yerde tutmanıza yardımcı olur. Bir analog kalemi şarj etmeniz gerekmeyebilir, ancak bunu da nadiren şarj etmeniz gerekir. Digi’ye göre, bir şarj 20 saatlik çizime kadar sürebilir. Kalan pili, dokunmatik güç anahtarının altındaki gösterge ışıklarına bakarak kontrol edebilirsiniz. Digi Pen’in pili azalıyorsa, bir saatten kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

En sevdiğiniz dijital sanatçıya hassas bir kalem hediye edin

Aynı zamanda Apple aşığı olan gelecek vadeden bir dijital sanatçı tanıyorsanız, hassas bir kalem, düşünceli ve sevilen bir hediye olabilir. Sınırlı bir süre için Digi Pen’i edinin(yeni bir sekmede açılır) 39,99 $ (reg. 99 $) karşılığında satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory