Bu VPN ve 10 TB bulut yedekleme paketi ile dosyalarınızı ve verilerinizi koruyun

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: 13 Kasım itibariyle, Ömür Boyu Yedekleme ve Güvenlik Paketi’ni alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 3.799 $ yerine sadece 89,99 $ için – bu %97 indirim. Dosya güvenliğiniz ve siber güvenliğiniz(yeni bir sekmede açılır) ikisi de önemlidir, ancak farklı yazılım türleri tarafından yönetilirler. Bunun nedeni, siber güvenliğiniz […]

Bu VPN ve 10 TB bulut yedekleme paketi ile dosyalarınızı ve verilerinizi koruyun


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: 13 Kasım itibariyle, Ömür Boyu Yedekleme ve Güvenlik Paketi’ni alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 3.799 $ yerine sadece 89,99 $ için – bu %97 indirim.


Dosya güvenliğiniz ve siber güvenliğiniz(yeni bir sekmede açılır) ikisi de önemlidir, ancak farklı yazılım türleri tarafından yönetilirler. Bunun nedeni, siber güvenliğiniz için en büyük tehditlerden bazılarının bilgisayar korsanlarından gelmesidir. web sitelerine girme bilgileriniz günlüğe kaydedilir. Buna karşılık, telefonunuzun dosyalarına yönelik en büyük tehdit, Yerçekimi. Telefonlar düşürülmekten hoşlanmaz.

Verilerinizi çevrimiçi olarak korumak ve fotoğraflarınızı ve önemli dosyalarınızı hassas donanımınız dışında yaşamak için daha güvenli bir yere vermek istiyorsanız, Ömür Boyu Yedekleme ve Güvenlik Paketini edinin. Bu iki paket, 10 TB bulut yedekleme ve bir VPN içerir ve her ikisi de 89,99 $ karşılığında ömür boyu sizindir.

İçinizin rahat etmesi için iki ömür boyu abonelik

KeepSolid VPN, ister evde ister genel WiFi’de bağlanıyor olun, verilerinizi beş cihazda korumaya yardımcı olur. Bant genişliği sınırlarını atlayın ve dünya çapında 80’den fazla konumda 500’den fazla sunucuya erişin.

Akış siteleri için özel sunucular kullanarak US Netflix, BBC iPlayer, Hulu ve HBO Now’a erişebilirsiniz. ISS’nizin bant genişliğini kısıtlamaktan kaçının ve daha güvenli P2P indirme için torrent dostu sunuculara erişin.

Değerli fotoğraflarınızı koruyun(yeni bir sekmede açılır) Dropbox, OneDrive ve Google Drive’ın toplamından daha fazla alana sahip bir dosya yedekleme hizmeti kullanarak telefonunuzdaki, dizüstü bilgisayarınızdaki ve tabletinizdeki dosyalara ve dosyalarınıza erişin. Degoo, dosyanızı güvenli bir 256-bit AES şifrelemesinin arkasına koyan otomatik bir yedeklemedir. Dosyalarınız yedeklenirken bile güvendedir çünkü Degoo orijinali değil bir kopyasını alır. Degoo, dosyalardaki değişiklikleri bile kontrol edebilir ve buna göre güncelleyebilir.

En kötüsü olursa ve cihazlarınızdan birini kaybederseniz veya bozarsanız, dosyalarınızı yenisine indirin ve kaldığınız yerden devam edin. Yüklenen dosyalarınızı e-posta veya bağlantı yoluyla paylaşın ve ister bir tableti temizliyor olun, ister telefonunuzu düşürmeniz durumunda kendinize biraz dosya sigortası veriyor olun, Degoo harika bir seçimdir.

Akıllı cihazlarınızı daha iyi kullanma şeklinizi değiştirecek uygulamalar

Kendinize iki tür koruma sağlayın ve Ömür Boyu Yedekleme ve Güvenlik Paketini edinin(yeni bir sekmede açılır) 89,99 ABD Doları (reg. 3,799 ABD Doları).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory