Bugünkü Wordle Cevap #516 – 17 Kasım 2022 Çözüm ve İpuçları

Orada. Günün Sözünü buldunuz, umarız serinizi korumak ve bunu bu kadar çabuk başardığınız için arkadaş grubunuza övünmek için zamanında. “Orada” gibi kelimeler her zaman var olmuş gibi görünürler, ama her şeyin bir başlangıcı vardır: ve “orada”nın başlangıcı Eski İngilizce “şær”dir, yani “o yerde veya o yerde, şu ana kadar, şu şartla ki, o yerde” anlamına… Okumaya devam et Bugünkü Wordle Cevap #516 – 17 Kasım 2022 Çözüm ve İpuçları

Bugünkü Wordle Cevap #516 – 17 Kasım 2022 Çözüm ve İpuçları

Orada. Günün Sözünü buldunuz, umarız serinizi korumak ve bunu bu kadar çabuk başardığınız için arkadaş grubunuza övünmek için zamanında. “Orada” gibi kelimeler her zaman var olmuş gibi görünürler, ama her şeyin bir başlangıcı vardır: ve “orada”nın başlangıcı Eski İngilizce “şær”dir, yani “o yerde veya o yerde, şu ana kadar, şu şartla ki, o yerde” anlamına gelir. bu saygı,” (üzerinden etimoloji).

“Orada” genellikle eş anlamlıları olan “onların” ve “onlar” ile karıştırılır ve Merriam Webster en iyi ayrımı sağlar. “Orada” her zaman konumla ilgilidir – eğer kafanız karışırsa, içinde “burası” olduğunu unutmayın. “Onların” bir iyelik zamiridir, bu nedenle bir grup insanın veya şeyin yaptıklarına ait olan veya bunlarla ilgili olan şeyle ilgisi vardır. “Onlar”ın içinde bir kesme işareti vardır ve kesme işaretinin olduğu yerde bir harf eksiktir, yani sözcük “onlar”ın kısaltılmış halidir.

Cevabı bulmak için üç tahmin – taç, bıçak ve üç – aldı. Son zamanlarda bizim için trend olan ilk tahmin, çok şanssızdı. WordleBot’un şansı daha iyiydi çünkü başlangıç ​​sözcüğü olan kayrak, çözümün beş harfinden ikisini içeriyor. Umarız daha şanslısınızdır ve daha fazla bulmaca aksiyonu için bu diğer Wordle benzeri oyunlara göz atmak isteyebilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow