Bugünkü Wordle Cevap #517- 18 Kasım 2022 Çözüm Ve İpuçları

Bugünün Wordle bulmacasının (#517- 18 Kasım 2022) çözümü gliftir. Terim, tipografi, mimari, arkeoloji ve bilişimde her türlü anlamlı işaret veya sembole atıfta bulunmak için kullanılır. Yunanca “gluphē” ve Fransızca “gliphe” kelimelerinden türetilmiştir, bu da oyulmuş eser anlamına gelir (üzerinden Merriam Webster). Glifler, Mezo-Amerikan uygarlığı Maya’nın ünlü belgelerinin önemli bir parçasıydı. Olayları kaydetmek ve stel adı… Okumaya devam et Bugünkü Wordle Cevap #517- 18 Kasım 2022 Çözüm Ve İpuçları

Bugünkü Wordle Cevap #517- 18 Kasım 2022 Çözüm Ve İpuçları

Bugünün Wordle bulmacasının (#517- 18 Kasım 2022) çözümü gliftir. Terim, tipografi, mimari, arkeoloji ve bilişimde her türlü anlamlı işaret veya sembole atıfta bulunmak için kullanılır. Yunanca “gluphē” ve Fransızca “gliphe” kelimelerinden türetilmiştir, bu da oyulmuş eser anlamına gelir (üzerinden Merriam Webster).

Glifler, Mezo-Amerikan uygarlığı Maya’nın ünlü belgelerinin önemli bir parçasıydı. Olayları kaydetmek ve stel adı verilen taş levhalar üzerinde takvimler oluşturmak için glifler kullandılar. DKFindOut).

Dünün (ve ondan önceki diğer günlerin) aksine, bugünkü ilk tahminimiz o kadar da şanssız değildi. WordleBot’un tavsiye edilen başlangıç ​​kelimeleri listesinde olmamasına rağmen övdüğü palyaço kelimesiydi (ve bu bizim amacımızı kanıtlıyor: kurallar değişmez değil!). İkinci kelime olan beyin, seçenekleri üçe indirdi ve üçüncü denemede slurp kelimesini tahmin ettikten sonra cevap açıktı. Size daha iyi şanslar diliyoruz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow