Bugünün Wordle Cevabı #500 – 1 Kasım 2022 Çözümü ve İpuçları

Günümüzün Wordle bulmacasının (#500 – 1 Kasım 2022) çözümü çok zor. Bir şey çam gibiyse, eski Fransızca “pin” kelimesine ve Latince “pinus” a kadar uzanan kozalaklı ağaç, çam ile ilgilidir. etimoloji). WordleBot, çoğu oyuncunun bulmacayı bizim yaptığımız gibi beşinci turda çözdüğünü söylüyor. İlk tahminimiz eylemsiz kelimesiydi – geçen hafta, açılış tahminleri olarak çoğunlukla uzmanların tavsiye …

Bugünün Wordle Cevabı #500 – 1 Kasım 2022 Çözümü ve İpuçları

Günümüzün Wordle bulmacasının (#500 – 1 Kasım 2022) çözümü çok zor. Bir şey çam gibiyse, eski Fransızca “pin” kelimesine ve Latince “pinus” a kadar uzanan kozalaklı ağaç, çam ile ilgilidir. etimoloji).

WordleBot, çoğu oyuncunun bulmacayı bizim yaptığımız gibi beşinci turda çözdüğünü söylüyor. İlk tahminimiz eylemsiz kelimesiydi – geçen hafta, açılış tahminleri olarak çoğunlukla uzmanların tavsiye ettiği başlangıç ​​kelimelerini kullandık, ancak her zamanki gibi kuralları çiğnemeye geri döndük. Neyse ki, ilk tahminimiz üç karoyu sarıya çevirdi ve ardından domuz kelimesini takip ettik. Bu herhangi bir yeni bilgi ortaya çıkarmadı, ancak olası çözüm kelimelerini 55’ten 16’ya indirdi. Üçüncü tahminimiz, kanepe, daha fazla kelimeyi ortadan kaldırmadı, ancak dördüncü kelime olan tıkınırcasına sonra cevap netleşti. . Umarız daha hızlı bitirirsiniz ve yeni bir bulmaca için yarını beklemek istemiyorsanız, işte Wordle gibi denemek için birkaç bulmaca daha.

Teknory