Bugünün Wordle Cevabı #506 – 7 Kasım 2022 Çözüm ve İpuçları

Günümüzün Wordle bulmacasının (#506 – 7 Kasım 2022) çözümü başlıyor. Sözcük, anlamı ve kökeni belirsiz olan, ancak aynı zamanda Eski İngilizce’nin “onginnan”da da görünen Germen kökenli “genn-a-” kelimesinden Eski İngilizce “beginnan” ile başlar. Merriam Webster). Bugün kodu kırmak için üç kez denememiz gerekti – olağanüstü şanslı bir tahmin olan rastgele bir açılış kelimesi olan neigh …

Bugünün Wordle Cevabı #506 – 7 Kasım 2022 Çözüm ve İpuçları

Günümüzün Wordle bulmacasının (#506 – 7 Kasım 2022) çözümü başlıyor. Sözcük, anlamı ve kökeni belirsiz olan, ancak aynı zamanda Eski İngilizce’nin “onginnan”da da görünen Germen kökenli “genn-a-” kelimesinden Eski İngilizce “beginnan” ile başlar. Merriam Webster).

Bugün kodu kırmak için üç kez denememiz gerekti – olağanüstü şanslı bir tahmin olan rastgele bir açılış kelimesi olan neigh ile tahmin etmeye başladık. Kalan olası çözümleri sadece ikiye indirdi ve bir sonraki saltanat kelimesini tahmin ettikten sonra cevap açıktı. WordleBot da bulmacayı üç denemede çözdü, ancak elbette süreci oldukça farklıydı. İlk tahmini, önerilen başlangıç ​​kelimesi olan slate idi, ardından diner kelimesini oynadı ve ardından üçüncü tahminde doğru cevap verdi. Daha da iyisini yapacağınızı umuyoruz ve daha eğlenceli oyunlar arıyorsanız Wordle gibi başka oyunlar da burada.

Teknory