Bugünün Wordle Cevabı #513 – 14 Kasım 2022 Çözümü ve İpuçları

Bugünkü Wordle bulmacasının (#513 — 14 Kasım 2022 ) cevabı akçaağaçtır. Akçaağaç, Aceraceae familyasından Acer cinsinin herhangi bir ağacının ortak adıdır. Aynı zamanda, döşeme veya mobilya için yaygın olarak kullanılan, söz konusu ağaçtan elde edilen sert ahşabın adıdır. Merriam Webster). Tabii ki, akçaağaç şurubu ve sonbahar/sonbahar sembolü haline gelen akçaağaç yaprağı, mutfaktaki iyiliğin de kaynağıdır. […]

Bugünün Wordle Cevabı #513 – 14 Kasım 2022 Çözümü ve İpuçları

Bugünkü Wordle bulmacasının (#513 — 14 Kasım 2022 ) cevabı akçaağaçtır. Akçaağaç, Aceraceae familyasından Acer cinsinin herhangi bir ağacının ortak adıdır. Aynı zamanda, döşeme veya mobilya için yaygın olarak kullanılan, söz konusu ağaçtan elde edilen sert ahşabın adıdır. Merriam Webster). Tabii ki, akçaağaç şurubu ve sonbahar/sonbahar sembolü haline gelen akçaağaç yaprağı, mutfaktaki iyiliğin de kaynağıdır. Eski İngilizce’de, ağaç “mapultreow”, “mapolder” veya “mapuldre” olarak adlandırıldı, ancak sonunda (ve neyse ki) sadece akçaağaç olarak basitleştirildi.

Bugün bulmacayı çözmek için dört deneme gerekti, ancak yine de beş tahminde yapan WordleBot’tan bir adım öndeydik (tahtaya bakıyorsunuz?). Açılış tahmin kelimemiz güney, son zamanlardaki çoğu gibi çok şanssız bir kelimeydi. WordleBot, 802 olası çözüm kaldığını söyledi; bu, yalnızca beş tahmininiz kaldığında endişe verici. Ardından, en çok önerilen başlangıç ​​kelimelerinden biri olan vinç oynadık ve bu, havuzu sadece 21 kelimeye indirdi. Üçüncü tahminden sonra, kal kelimesiyle cevap netleşti.

Teknory