Bugünün Wordle Yanıtı #515 – 16 Kasım 2022 Çözüm ve İpuçları

Bugünün Wordle bulmacasının (#515 – 16 Kasım 2022) çözümü fırıncı. Sözcük, “pişirmek” anlamına gelen Eski İngilizce “bæcere” ye kadar uzanan “bachare”nin yerini alan, eskiden “baken” olan Orta İngilizce bakere’den gelmektedir. Cevabın çok yaygın bir kelime olduğu düşünülürse, ortalama bir oyuncunun bugünün Wordle’ını çözmek için dört ila beş deneme yapması biraz şaşırtıcı. Ayrıca, harf kombinasyonu alışılmadık… Okumaya devam et Bugünün Wordle Yanıtı #515 – 16 Kasım 2022 Çözüm ve İpuçları

Bugünün Wordle Yanıtı #515 – 16 Kasım 2022 Çözüm ve İpuçları

Bugünün Wordle bulmacasının (#515 – 16 Kasım 2022) çözümü fırıncı. Sözcük, “pişirmek” anlamına gelen Eski İngilizce “bæcere” ye kadar uzanan “bachare”nin yerini alan, eskiden “baken” olan Orta İngilizce bakere’den gelmektedir.

Cevabın çok yaygın bir kelime olduğu düşünülürse, ortalama bir oyuncunun bugünün Wordle’ını çözmek için dört ila beş deneme yapması biraz şaşırtıcı. Ayrıca, harf kombinasyonu alışılmadık bir durum değildir – hatta Wordle’ın en çok önerilen başlangıç ​​sözcüğü olan slate’den iki harf içerir; bu, Wordle yanıt havuzundaki en yaygın harflerden bazılarını içerdiği için en iyi seçimdir (NYT yapıyor olsa da). şimdi bazı değişiklikler). Öte yandan, K çok popüler bir harf değildir, bu yüzden çoğu oyuncu için tökezleyen blok bu olabilir.

Başlangıç ​​kelimemiz scout çok şanssız bir ilk tahmindi ki son zamanlarda böyle oldu. Kalan 720 potansiyel çözüm vardı, ancak “beyin” ve “dut” kelimelerini tahmin ettikten sonra cevap açıktı. Umarız bulmacayı daha hızlı çözersiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow